Kimbino
Žilina x
Kimbino
Žilina x
REKLAMA
Tesco
3.5/5

Tesco Žilina leták od 17.04.2024 » budúci a aktuálny týždeň

Pobočky Tesco v meste Žilina a okolí

Pobočky z kategórie v meste Žilina

Ďalšie letáky z kategórie

Tesco Žilina: Najlepší supermarket v meste

Vitajte na Kimbino, kde vám prinášame najnovšie letáky z Tesca pre Žilinu! Tesco je dôležitou súčasťou nákupného zážitku v meste Žilina, ktoré je známe svojou bohatou históriou a pohostinnými obyvateľmi. Odvtedy, čo Tesco otvorilo svoje prvé pobočky pred niekoľkými rokmi sa stalo neoddeliteľnou súčasťou každodenného života v Žiline. Mesto v súčasnosti ponúka niekoľko pobočiek Tesco, ktoré sú pripravené uspokojiť vaše nákupné potreby.

Niekoľko z týchto pobočiek sú:

 • Tesco Košická 3, Žilina
 • Tesco Obvodová 8640, 010 07 Žilina
 • Tesco Antona Bernoláka 3268, 010 01 Žilina

Väčšina pobočiek Tesco v Žiline má nasledujúce otváracie hodiny:

Deň Otváracie Hodiny

 • Pondelok 6:00–22:00
 • Utorok 6:00–22:00
 • Streda 6:00–22:00
 • Štvrtok 6:00–22:00
 • Piatok 6:00–22:00
 • Sobota 6:00–22:00
 • Nedeľa 7:00–21:00

Výhody Nakupovania v Tesco Žilina

Pri nakupovaní v Tesco Žilina môžete očakávať rôzne zľavy a akcie, ktoré vám umožnia ušetriť na obľúbených produktoch. V Tesco Žilina nájdete bohatý výber produktov. K dispozícii sú potraviny, čerstvé ovocie a zelenina, mäsové výrobky, mliečne výrobky, pečivo a pekárenské výrobky, sušené a konzervované potraviny, mrazené výrobky, nápoje vrátane alkoholických aj nealkoholických, široký sortiment drogérie a hygienických potrieb, čistiace prostriedky, elektronika, oblečenie, domáce potreby a mnoho ďalších položiek pre vaše každodenné potreby. Okrem toho ponúka aj kvalitné vlastné značky, ktoré vám zabezpečia kvalitu za výhodné ceny.

Ak sa chcete dozvedieť viac o aktuálnych akciách, letákoch a otváracích hodinách Tesco v Žiline, navštívte našu stránku tu. Nezmeškajte šancu na získanie výhodných ponúk a ušetrenie vo vašom obľúbenom obchode!

Okrem mesta Žilina nájdete predajne Tesco aj v ďalších mestách. Medzi ne patria napríklad mestá Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Zvolen, Martin a Michalovce.

Často Kladené Otázky ohľadom Tesco Žilina

1. Kde Môžem Nájsť Najnovší Tesco Leták pre Žilinu?
Na našej stránke Kimbino nájdete aktuálny Tesco Hypermarket - leták pre Tesco Žilina. Stačí kliknúť tu a budete mať prístup k najnovším akciám a zľavám.

2. Aké Sú Otváracie Hodiny Pobočky Tesco v Žiline?
Otváracie hodiny väčšiny pobočiek Tesco v Žiline sú nasledovné:

 • Pondelok až Piatok: 6:00–22:00
 • Sobota: 6:00–22:00
 • Nedeľa: 7:00–21:00

Pre presné informácie navštívte oficiálnu stránku Tesco tesco.sk.

3. Aké Druhy Zliav a Akcií Môžem Očakávať v Tesco Žilina?
Tesco Žilina pravidelne ponúka rôzne zľavy a akcie na široký sortiment produktov. Okrem známych značiek tu nájdete aj vlastné značky Tesco, ktoré zabezpečujú kvalitu za dostupné ceny.

4. Ako Často Sú Aktualizované Letáky na Kimbino Pre Tesco Žilina?
Na Kimbino sa snažíme udržiavať vás v obraze ohľadom najnovších letákov a akcií Tesco Žilina. Aktualizácie sú pravidelné, takže vám neuniknú žiadne výhodné ponuky.

5. Ako Môžem Získať Viac Informácií o Produktoch a Značkách v Tesco Žilina?
Na oficiálnej stránke Tesco [tesco.sk] nájdete podrobnejšie informácie o sortimente, značkách a produktoch, ktoré sú k dispozícii v pobočkách Tesco Žilina.

REKLAMA
REKLAMA
Vyhľadávanie
Žilina x
Kimbino
Tesco

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.