Kimbino
Žilina
Kimbino
Žilina
REKLAMA

Billa Žilina leták na tento týždeň od 24.07.2024

Billa

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Žilina - Váš obľúbený obchodný partner v Žiline

Vitajte na našej stránke, kde vám prinášame najnovšie letáky z obchodu Billa v Žiline! Billa je jednou z najobľúbenejších značiek supermarketov na Slovensku, a sme tu, aby sme vám poskytli informácie o ich aktuálnych ponukách v Žiline.

Informácie o obchode Billa

Billa je reťazec supermarketov s bohatou históriou a kvalitným sortimentom. Na Slovensku má viacero pobočiek aj v meste Žilina. Ak hľadáte informácie o pobočkách Billa v Žiline, tu sú niektoré z nich:

  • Billa Žilina - Adresa: Nešporova 30, 010 01 Žilina
  • Billa Žilina - Adresa: Aupark, Veľká Okružná 59A, 010 01 Žilina
  • Billa Žilina - Adresa: Mirage, Námestie Andreja Hlinku 7/B, 010 01 Žilina

Na oficiálnej webovej stránke Billa na adrese billa.sk nájdete kompletný zoznam pobočiek v Žiline vrátane otváracích hodín a adries. Otváracie hodiny väčšiny pobočiek Billa v Žiline sú nasledovné:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Nakupovanie je ešte výhodnejšie, keď máte kartu Billa Bonus klubu. Do toho sa viete zaregistrovať vyplnením dotazníka. Pre držiteľov karty vychádza samostatný, spravidla jednostranový Billa leták. 

Žilina - Mesto s bohatou históriou a pôvabom

Žilina je pôvabné mesto v severozápadnej časti Slovenska, ktoré sa môže pochváliť bohatou históriou a atraktívnymi turistickými miestami. Nachádza sa v krásnom prostredí horských a prírodných oblastí, čo ponúka obyvateľom a návštevníkom množstvo možností na aktívny oddych a krásne výlety.

Mesto Žilina je známe svojou architektúrou, ktorá je prepletením histórie a moderného dizajnu. Medzi najvýznamnejšie pamiatky patrí Budatínsky zámok, Mariánsky stĺp, alebo Kostol Najsvätejšej Trojice. Okrem toho, mesto ponúka aj širokú škálu kultúrnych podujatí, festivalov a galérií.

Aktuálne ponuky v Bille Žilina

Billa Žilina prináša svojim zákazníkom široký výber zliav a akcií. Na našej stránke Kimbino.sk nájdete aktuálne letáky, v ktorých si môžete prezrieť ponuky a zľavy v Bille Žilina. Pravidelne aktualizujeme letáky, aby sme vám priniesli najnovšie a najvýhodnejšie ponuky.

Môžete sa tešiť na široký sortiment produktov značky Billa a aj na privátnu značku Clever, ktorá vám prináša viac ako 250 produktov za výhodné ceny. V našom sortimente nájdete všetko, čo potrebujete pre svoje každodenné nákupy - čerstvé ovocie a zeleninu, pečivo, mliečne výrobky, mäsové výrobky, cestoviny, konzervy a mnoho ďalší

Najčastejšie otázky k Billa Žilina

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA