Kimbino
Prešov
Kimbino
Prešov
REKLAMA
Billa
3.5/5

Billa Prešov leták na tento týždeň od 22.05.2024

Pobočky Billa v meste Prešov a okolí

Pobočky z kategórie v meste Prešov

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Prešov - Váš Najobľúbenejší Obchod v Meste

Vitajte na stránke Kimbino.sk, kde nájdete najnovšie letáky obchodu Billa pre mesto Prešov. Sme nezávislou platformou, ktorá vám umožňuje prehliadať aktuálne letáky obchodu Billa, aby ste boli vždy informovaní o najnovších akciách a ponukách.

Informácie o Meste Prešov

Prešov je živé mesto východného Slovenska, ktoré je známe svojou bohatou históriou a kultúrnym dedičstvom. Je to dôležité hospodárske a kultúrne centrum regiónu. Prešov ponúka širokú paletu obchodov a zábavných možností pre svojich obyvateľov a návštevníkov.

História Obchodu Billa v Prešove

Obchod Billa otvoril svoje prvé pobočky v meste Prešov v roku 2024. Odvtedy sa počet pobočiek postupne zväčšoval a Billa sa stala dôležitou súčasťou miestneho obchodného prostredia. V súčasnosti nájdete niekoľko pobočiek Billa v Prešove, ktoré vám ponúkajú široký výber potravín a služieb.

Niektoré z pobočiek Billa v Prešove sú:

  • Billa Prešov - Adresa: Prostějovská 8804/37, 080 01 Prešov
  • Billa Prešov - Adresa: Čergovská 1, 080 01 Prešov-Sekčov

Ak potrebujete viac informácií, ako napríklad otváracie hodiny a presné adresy všetkých pobočiek, navštívte oficiálnu webovú stránku Billa na billa.sk. Väčšina obchodov Billa na Slovensku má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok 7:00–21:00
  • Utorok 7:00–21:00
  • Streda 7:00–21:00
  • Štvrtok 7:00–21:00
  • Piatok 7:00–21:00
  • Sobota 7:00–21:00
  • Nedeľa 8:00–20:00

Akciové Ponuky a Zľavy v Obchode Billa v Prešove

Obchod Billa v Prešove vám prináša širokú škálu zliav a ponúk, ktoré vám pomôžu ušetriť pri každom nákupe. Môžete sa tešiť na rôzne akciové ceny, výhodné balenia a špeciálne zľavy.

V sortimente obchodu Billa nájdete všetko, čo potrebujete pre váš domáci a každodenný život. Ponúkame čerstvé ovocie a zeleninu, chutné lahôdky, kvalitné mliečne výrobky a mnoho ďalších produktov. V obchode Billa v Prešove nájdete aj náš vlastný sortiment s názvom Clever, ktorý zahŕňa cestoviny, oleje, ryžu, konzervy, múku, ovocie a zeleninu, mrazené výrobky, mliečne výrobky a krmivo pre domáce zvieratá.

Ak chcete získať viac informácií o aktuálnych zľavách a ponukách v obchode Billa v Prešove, navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk. Tam nájdete najnovší leták s názvom ""Billa leták"", ktorý obsahuje všetky aktuálne akcie, zľavy a ponuky pre mesto Prešov. Leták je platný od 22.05.2024 a ponúka vám skvelé príležitosti na nákup za výhodné ceny.

Využite všetky výhody, ktoré vám Billa v Prešove prináša. Nezmeškajte žiadnu akciu a objavte najlepšie ponuky pre váš domov a rodinu. Navštívte nás na Kimbino.sk a objavte svet zliav a výhod, ktorý vám prináša obchod Billa v Prešove.

Urobte si radosť a ušetrite pri každom nákupe v obchode Billa v Prešove!

Najčastejšie otázky k Billa Prešov

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku """"pobočky"""".

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb."

REKLAMA
REKLAMA