Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto

Lidl Plus aplikácia a všetko, čo o nej potrebujete vedieť + súťaže

12. septembra 2023

Nakupujete pravidelne v Lidl? Čo keby ste za svoju vernosť mohli získať skvelé výhody a zľavy? Tie ponúka Lidl Plus aplikácia, ktorú stačí iba stiahnuť a ste oficiálnym členom klubu. A zábava počas nakupovania sa môže začať!

Lidl

V predchádzajúcich článkoch sme si podrobne rozobrali Billa kartu v mobile a takisto aj Kaufland aplikáciu. Teraz je na rade appka ďalšieho supermarketu, ktorý pôsobí na Slovensku. Viac si povieme o Lidl Plus aplikácii.

Registrácia do Lidl appky

Na to, aby ste mohli naplno využívať výhody appky, musíte si ju najprv stiahnuť a zaregistrovať sa. Je dostupná ako na Google Play, tak aj v App Store.

Registrácia do Lidl Plus aplikácie je presne taká ľahká, ako jej stiahnutie. Appku si otvoríte, vyberiete si svoju obľúbenú Lidl predajňu a vyplníte svoje údaje a po potvrdení cez SMS a udelení súhlasu so zásadami ochrany osobných údajov môžete aplikáciu veselo používať.

TIP: Ktoré ďalšie supermarkety majú svoje aplikácie? Okrem Billa, Kaufland a Lidl je to aj TescoCOOP Jednota.

Lidl Plus appka

Ako funguje Lidl Plus aplikácia?

Čo je zaujímavé v porovnaní napríklad DM alebo s Kaufland, appka už nefunguje na klasické zbieranie bodov. Ako teda funguje Lidl Plus aplikácia?

Nie body, ale kupóny

Po registrácii do aplikácie už môžete využívať všetky benefity a prvým z nich sú kupóny. Tie nájdete v dolnom menu na obrazovke, je ich naozaj požehnane a pravidelne sa menia.

TIP: Kupóny treba stále sledovať, aby ste mohli využiť tie, ktoré vás zaujímajú. S ponukou sortimentu sa môžete oboznámiť v najnovšom letáku Lidl.

Lidl Plus kupóny

A ako aktivovať kupóny Lidl Plus? Je to opäť jednoduché, za čo si Lidl zaslúži pochvalu, pretože uľahčuje používanie technológií aj seniorom. Stačí kliknúť na symbol kupónu, čím sa vám všetky zobrazia. Teraz si vyberte ten, ktorý chcete využiť a kliknite na „Aktivovať“. Všetky tieto aktivované kupóny sa automaticky uplatnia pri pokladni po tom, ako si svoju kartu naskenujete.

TIP: Aplikácia je vlastne náhradou za klasickú plastovú kartu. Pri každom nákupe si ju naskenujte.

Darčekobranie

Ďalším benefitom pre členov je aj Darčekobranie, ktoré môže pripomínať hru. Po kliknutí na „Štart“ sa vám zobrazí panel s rôznymi cieľmi. Každým nákupom, pri ktorom si naskenujete svoju kartu, sa k cieľom približujete. Po jeho dosiahnutí získate darček vo forme kupónu, ktorý môžete po aktivácii opäť využiť a užiť si tak ešte zaujímavejšie zľavy.

Takto môžete získať výhodné ceny napríklad na sortiment ovocia, zmrzliny, orechov či olivového oleja.

Zotri a šetri

Kúsok napätia v sebe skrýva aj Zotri a šetri. O čo ide?

Po naskenovaní vašej aplikácie v predajni získate digitálny stierací žreb. Stačí ho zotrieť (virtuálne, nie mincou) a môžete vyhrať ďalšie exkluzívne kupóny.

TIP: Hneď ako získate žreb Zotri a šetri, zobrazí sa v appke. Lidl kupón, ktorý získate, máte opäť v prehľade kupónov.

Nakupovanie

Lidl Plus súťaže

Však znie Lidl Plus aplikácia skvelo? A to ešte nie je všetko!

Pre členov si tento supermarket pravidelne pripravuje najrôznejšie súťaže, v ktorých hráte napríklad o smartfóny, zážitky, produkty z ponuky alebo peniaze na nákupy či iné zaujímavé ceny.

Súťaže majú vždy obmedzené trvanie, preto ich musíte sledovať a ak chcete v nich uspieť, musíte sa ich zúčastňovať. Odmenou vám však budú výhry, ktoré určite stoja za to.

Partnerské zľavy

Aplikáciu však môžete využiť a mimo predajní. Vďaka partnerom si môžete exkluzívne zľavy vychutnávať aj v iných obchodoch. Appku tak môžete využiť napríklad vo FaxCOPY, na Pilulka.sk, na zľavu v Excimer na laserovú operáciu očí či na okuliare Lentiamo.

Záver

Byť členom Lidl Plus sa teda rozhodne oplatí. Stiahnite si appku ešte dnes, zaregistrujte sa a užívajte si výhody členstva. Lidl kupóny, Darčekobranie, Zotri a šetri či rôzne súťaže čakajú na vás.


Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.