Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto

Kaufland karta a aplikácia > Ako a prečo ju používať? + kupóny

13. júla 2023

Kaufland sa v roku 2021 pridal k ostatným populárnym obchodným reťazcom, ktoré majú pre svojich nakupujúcich vlastnú aplikáciu. Kaufland karta spolu s appkou ponúkajú mnoho zaujímavých výhod, vďaka ktorým pri každom nákupe ušetríte.

Kaufland karta

Preto sme pre vás pripravili článok, v ktorom sa na Kaufland kartu a aplikáciu pozrieme zbližša. Zistíme, ako ich získaťčo vám ponúkajú.


Ako karta, tak aj aplikácia Kaufland vám prináša možnosť zbierať body a využívať zľavnený tovar. Appka navyše ponúka aj iné zaujímavé funkcie, o ktorých si povieme nižšie.

Kaufland karta

Kaufland Card oceníte hlavne vtedy, pokiaľ v tomto obľúbenom potravinovom reťazci kupujete pravidelne. Jej zaobstaranie vás nič nestojí, no každý nákup môže byť výhodnejší a vy vo výsledku ušetríte.

Jednoducho na nej zbierate za každý nákup body, ktoré potom neskôr môžete vymeniť za zľavy. Kaufland karta takisto prináša zľavové kupóny a akcie, ktoré sú určené iba pre členov vernostného programu. Je k dispozícii ako vo fyzickej, tak aj v digitálnej podobe a oba varianty je možné prepojiť.

TIP: Nenechajte si ujsť tie najlepšie zľavy a pozrite si najnovší Kaufland leták.

Ako získať Kaufland Card

Získať vernostnú Kaufland kartu je naozaj jednoduché. Ak teda reťazec navštevujete pravidelne, zájdite si na Informácie a zaobstarajte si ju. Potom si ju iba registrujte cez zákaznícky terminál v kamennej predajni alebo na webovej stránke www.moj.kaufland.sk.

Kaufland appka

TIP: Máte problém s registráciou? Registracia Kaufland Card do mobilu je naozaj jednoduchá. Pozrite si toto video.

Aké výhody prináša vernostná karta Kaufland?

Keď si už raz svoju Kaufland kartu zaregistrujete, môžete si bezpodmienečne užívať jej výhody. Tie prichádzajú v podobe špeciálnych zliav pre členov programu, zľavových kupónov či súťaží.

Kaufland Card body

Čo sú Kaufland Card body? Pri oskenovaní kartičky zbierate vernostné body, kde za každé 1 euro získate 1 bod. Tie neskôr môžete premeniť na zľavové kupóny a môžete za ne získať špeciálne produkty alebo si užívať nižšie ceny.

Ak máte dostatok bodov, v aplikácii si jednoducho otvoríte sekciu „Kupóny“ a zľavu o ktorú máte záujem si aktivujete tlačidlom „Aktivovať“ pod príslušným kupónom. Kupóny zvyčajne stoja 25 – 200 bodov.

Zmeniť body za kupóny môžete aj mimo aplikácie, a to stránke na moj.kaufland.sk, alebo priamo v predajni na zákazníckom termináli. Medzi kupónmi často objavíte aj kupón na zľavu na celý nákup. A to sa už naozaj oplatí!

Ak vás počas používania bude zaujímať, koľko máte práve nazbieraných bodov, jednoducho stačí mať otvorenú aplikáciu a hneď na úvodnej obrazovke v pravom hornom rohu sa vám zobrazí ich aktuálny stav.

Okrem toho vidíte na domovskej obrazovke aj zvolenú predajňu, pre ktorú sa vám zobrazujú aktuálne akciové ponuky. Ak ste práve mimo domova chcete vedieť o akciách v inej predajni, stačí si ju kliknutím zmeniť.

Kaufland aplikácia

Appka sa volá Kaufland: Ponuka plus recepty na Google Play a Kaufland – Ponuka a viac v App Store. Svoju kartu si môžete poľahky prepojiť s appkou, a to zadaním 16-miestneho čísla. Vernostná Kaufland karta v mobile vám teda nebude zavadzať v peňaženke a môžete ju jednoducho používať.

Kaufland aplikácia

TIP: Svoju aplikáciu majú napríklad aj Lidl, BILLA či Tesco.

Ako získať Kaufland aplikáciu do mobilu

Registrácia Kaufland card do mobilu je naozaj jednotuchá. Stiahnutie a aktivovanie Kaufland aplikácie zvládnete hravo pomocou niekoľkých ťuknutí:

  1. Stiahnite si ju cez App Store alebo Google Play na základe toho, aký OS má váš smartfón.
  2. Ak už svoju fyzickú kartu máte, zadajte jej číslo. Tým appku prepojíte priamo s ňou.
  3. Ak ju nemáte, musíte sa registrovať a založiť si nový účet. Vyplňte svoje údaje a potvrďte e-mail, resp. zadajte kód, ktorý vám prišiel cez SMS.
  4. Appka vám zobrazí najbližšiu predajňu, výhody programu si však môžete užívať všade na Slovensku.
  5. Zbierajte body, využívajte akcie, zľavy a zľavové kupóny a šetrite peniaze každým nákupom.

TIP: Pri registrácii získavate automaticky 100 bodov ako darček.

Kaufland aplikácia – to sú výhody, kupóny a oveľa viac

Okrem výhod spomínaných už vyššie, appka prináša dodatočné benefity. Nájdete v nej napríklad zaujímavé recepty, ktoré môžete uvariť vtedy, keď vám dôjdu nápady. Skvelou pomocou je aj vytvorenie nákupného zoznamu bez toho, aby ste museli čokoľvek písať. Jediným ťuknutím položku pridáte na zoznam. Ak patríte medzi ľudí, ktorí hneď po nákupe nevedia, kam zapatrošili pokladničný blok, aj v tom vám pomôže Kaufland aplikácia. Všetky bločky v prípadne naskenovania zákazníckej Kaufland card máte uloženné v aplikácii. A v neposlednom rade nájdete v aplikácii vždy aj aktuálny leták.

Novinka: Využite pri nakupovaní K-Scan!

Nakupujte v predajniach Kaufland je od teraz ešte pohodlnejšie. Opäť vám stačí iba aplikácia. V aplikácii na domovskej obrazovke kliknite na ikonku K-Scan a postupujte podľa týcht okrokov:

Záver

Byť členom vernostného programu sa teda rozhodne vyplatí. Kaufland karta je základom, no ak chcete ušetriť ešte viac a tešiť sa z neoceniteľných benefitov, siahnite po aplikácii.

Ak vás zaujímajú aj zľavy v iných obchodoch, prečítajte si, ako môžete ušetriť vďaka Billa karte.


Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.