Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto

Billa karta v mobile > Ako získať 25% zľavu? (Bonus aplikácia)

14. júna 2023

BILLA je popredným hráčom medzi supermarketmi a svoje stabilné miesto si udržiava aj benefitmi pre zákazníkov, vďaka ktorým je taká obľúbená. BILLA karta je jedným z nich a ponúka množstvo výhod a príťažlivých zliav.

BILLA karta výhody
Zdroj: billa.sk

V tomto článku si povieme viac o tom, čo vám zákaznícky program BILLA Bonus ponúka, prečo sa doň zaregistrovať a aké ponúka BILLA karta výhody.

BILLA karta v mobile aj v peňaženke

Zatiaľ čo tí skôr narodení nedajú dopustiť na klasickú plastovú kartu, reťazec sa chce priblížiť aj mladým, a tak si ju môžete uložiť aj do mobilu. Využívať zľavy a výhody zákazníckeho programu tak môže celá rodina a registrácia doň nebola nikdy jednoduchšia.

TIP: Chcete byť v obraze a vedieť o všetkých zľavách? Prezrite si najaktuálnejšie letáky BILLA online.

Ako získať BILLA kartu

Možností je hneď niekoľko. Buď vám budú stačiť pre vašu novú kartu 3 kliky na internete, alebo sa zastavíte vo svojej predajni. Reťazec navyše vyvinul svoju vlastnú BILLA Bonus aplikáciu, vďaka čomu sú zľavy a výhody ešte bližšie a o ktorej si povieme viac neskôr.

BILLA appka
Zdroj: billa.sk

BILLA karta online registrácia

Svoju kartu si môžete zaregistrovať aj online z pohodlia svojho domova, a to už za pár klikov. Vyplníte online registračný formulár a okamžite získate svoju elektronickú verziu, ktorú nájdete vo svojom online účte.

Plastová vám potom na vyžiadanie príde do 8 týždňov priamo domov.

Registrácia v predajni

Pokiaľ nakupujete v BILLE pravidelne, nie je nič jednoduchšie, ako získať svoju zákaznícku kartu na mieste. Opäť stačí vyplniť registračný formulár a je vaša.

Billa aplikácia

Tretí spôsob, ako získať Billa Bonus kartu, je stiahnuť si aplikáciu. Jednoducho tak môžete urobiť či už máte Android, alebo iOs. Využívanie Billa Bonus výhod bude vďaka aplikácii ešte jednoduchšie. Navyše, Billa si pre používateľov aplikácie pripravila aj špeciálne zľavy.

TIP: Stratili ste svoju BILLA Bonus kartu? Zažiadajte o druhú písomne, e-mailom alebo cez bezplatnú linku 0800 131 121.

Výhody BILLA karty

Ak ste sa už rozhodli stať sa členom zákazníckeho programu BILLA Bonus, získate neoceniteľné výhody, vďaka ktorým môžete nakupovať výhodnejšie. Zľavy, o ktorých sa vám ani nesnívalo, malý darček na narodeniny či výhody u externých partnerov – to sú tie najväčšie výhody BILLA karty.

25% zľava na vybrané produkty

Supermarket svojim verným zákazníkom pravidelne prináša až 25% zľavy na vybraný sortiment produktov. Jeden týždeň sa tak môžete tešiť napríklad na zľavnenú drogériu a kozmetiku, zatiaľ čo ďalší týždeň to môže byť ovocie, zelenina či zmrzlina. Zľavy sa každý týždeň menia, a tak odporúčame, aby ste ich pravidelne sledovali.

Narodeninová zľava

Malý darček v podobe 10% narodeninovej zľavy rozhodne poteší. Pri prvom nákupe, ktorý vykonáte v mesiaci vášho narodenia, získate vlastný EAN kód, ktorý nájdete na pokladničnom bloku. Táto zľava platí do konca nasledujúceho mesiaca. Na zľavu tak celý rok nemusíte myslieť, o to viac vás potom prekvapí, pravda, pokiaľ ste pri registrácii zadali svoj dátum narodenia.

TIP: Váš narodeninový kupón sa vám automaticky objaví aj vo vašej BILLA Bonus appke.

Zľavové kupóny

Okrem vyššie spomenutých pravidelných zliav vám umožní táto karta získať množstvo zľavových kupónov na najrôznejšie jednotlivé produkty – od hygienických potrieb až po potraviny. Svoj obľúbený produkt tak môžete získať vo výrazných zľavách, ktoré často dosahujú až 50%.

Výhody u externých partnerov

Členstvo v BILLA Bonus prináša aj výhody u externých partnerov spoločnosti. Momentálne si môžete vychutnať lacnejšie filmové zážitky v kinách siete CINEMAX či získať až 25% zľavu na sortiment do kuchyne v internetovom obchode www.solapoint.sk.

TIP: BILLA pravidelne aktualizuje svojich externých partnerov. Aby vám nič neušlo, sledujte pravidelne stránku s partnermi.

BILLA Bonus Club
Zdroj: billa.sk

BILLA Bonus aplikácia

Ak chcete zákaznícky program využívať naozaj na maximum, reťazec ponúka aj svoju vlastnú aplikáciu. Appku si jednoducho prepojíte so svojou kartou a môžete veselo nakupovať a šetriť. V prípade, že ju nemáte a najprv ste si stiahli appku, zaregistrovať si ju môžete aj priamo v aplikácii.

Appka je dostupná na Google Play aj na App Store.

TIP: Stiahnite si BILLA Bonus aplikáciu a využívajte zľavy a výhody zákazníckeho programu naplno.

BILLA aplikácia
Zdroj: play.google.com

Záver

Byť členom BILLA Bonus zákazníckeho programu sa jednoducho vyplatí. Výrazné zľavy, príťažlivé výhody a benefity, vďaka ktorým ušetríte. BILLA karta môže byť aj vaša! Registrujte sa ešte dnes a užívajte si výhodné nákupy.

Ak chcete ušetriť aj v ďalších obchodoch, prečítajte si napríklad o výhodách aplikácie Kaufland card.

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.