Kimbino
Bratislava x
Kimbino
Bratislava x
REKLAMA
OBI
3.5/5

OBI Bratislava leták od 01.04.2024 - Najnovšia akciová ponuka

Pobočky OBI v meste Bratislava a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategórie v meste Bratislava

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

OBI Bratislava letáky a informácie o obchode

Informácie o obchode OBI Bratislava

OBI je jednou z najväčších predajní stavebných materiálov, záhradného náradia a kutilských potrieb v Bratislave. Tento obchod je obľúbený pre svoje široké spektrum produktov a atraktívne ceny. Bratislava je jedným z mnohých miest, kde OBI má svoje pobočky a ponúka svojim zákazníkom vynikajúci výber tovaru. Adresy pobočiek v Bratislave sú:

  • OBI Bratislava Lamač - Hodonínska 25, 841 03 Bratislava
  • OBI Bratislava Ružinov - Bajkalská 34, 82109 Bratislava-Ružinov

Pre úplné informácie o otváracích hodinách a ďalších pobočkách na Slovensku navštívte oficiálnu stránku obchodu obi.sk. OBI má otvorené každý deň od Pondelka do Nedele, od 08:00 do 20:00.

Aké zľavy a akcie ponúka obchod OBI Bratislava leták?

Obchod OBI v Bratislave ponúka svojim zákazníkom rôzne zľavy a akcie na svoj sortiment. V letáku OBI leták si môžete pozrieť aktuálne akcie, ktoré platia od 01.04.2024. Medzi zľavnené produkty patrí záhradný nábytok, stavebný materiál, aj náradie. Okrem vlastnej značky OBI, sú tu aj značky ako Karcher, Bosch, a ďalšie. V obchode OBI Bratislava si môžete vybrať z viac ako 50 000 produktov, ktoré vám pomôžu zrealizovať vaše domáce projekty a príjemne vynoviť váš domov. Navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk, kde nájdete najnovší leták s najlepšími zľavami a ponukami OBI Bratislava.

Najčastejšie otázky o obchode OBI Bratislava

1. Aké produkty ponúka obchod OBI Bratislava leták?

Obchod OBI Bratislava ponúka v letáku široký výber nábytku, stavebných materiálov a záhradného náradia. Okrem vlastnej značky OBI, sú tu tiež značky ako Bosch, Weber, Karcher, Balakryl a mnoho ďalších.

2. Kde môžem nájsť aktuálny OBI Bratislava leták s ponukami a zľavami?

Aktuálny leták OBI Bratislava nájdete na našej webovej stránke tu pod názvom OBI leták. Tam môžete prehliadať všetky zľavnené produkty a jednoducho si ich objednať online, alebo si ich vybrať priamo v obchode OBI.

3. Aké sú otváracie hodiny obchodu OBI Bratislava?

Obchod OBI má otvorené od Pondelka do Nedele, od 08:00 do 20:00.

REKLAMA
REKLAMA
Vyhľadávanie
Bratislava x
Kimbino
OBI

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.