Dráčik
3/5

Dráčik Košice leták od 16.09.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Dráčik Košice leták

3/5
Actual brochure
Kto by nepoznal obchod Dráčik! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. V obchode Dráčik sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Dráčik pre vás pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálnu ponuku platnú od 16.09.2022, nájdete tu. Pozrite si taktiež ponuku obchodov 1day, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop, Auto Kelly, BENU Lekáreň, BodyWorld, Dr. Max, Flying Tiger Copenhagen, Fotolab! Patria medzi významných konkurentov obchodu Dráčik.

V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode Dráčik. A ktoré to sú? Napríklad Bratislava, Nitra, Košice, Trenčín, Brezno. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.dracik.sk.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Dráčik.

Tovar v akcii dokáže ušetriť veľa peňazí, len musíte vedieť, čo a kde je práve v ponuke. Vďaka online letákom sa to ľahko a rýchlo dozviete.

Chcete si uchovať stály prehľad nad ponukami obchodu Dráčik? Choďte na to múdro! Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte už žiadnu akciu v obchode Dráčik.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Dráčik v meste Košice

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Dráčik
Dráčik