TESCOMA
3/5

TESCOMA Košice | leták Black Friday

REKLAMA
REKLAMA

TESCOMA Košice leták

3/5
Actual brochure
Obchod TESCOMA je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod TESCOMA typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. TESCOMA neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 24.11.2022, prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: 1day, Albi, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop, Auto Kelly, BENU Lekáreň, BodyWorld, Dr. Max, Dráčik.

Aj obchod TESCOMA má svoje pobočky v mnohých slovenských mestách. Ktoré to sú? Tak napríklad Bratislava, Prešov, Nitra, Žilina, Košice. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu tescoma.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu TESCOMA a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!

Akčná ponuka obchodu TESCOMA býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. A ako na to, aby ste už žiadnu akciu obchodu TESCOMA nezmeškali? Je to jednoduché. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky TESCOMA v meste Košice

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
TESCOMA
TESCOMA