Kimbino
Košice
Kimbino
Košice
REKLAMA

OBI Košice leták od 01.07.2024 - Najnovšia akciová ponuka

OBI

Ďalšie letáky z kategórie

OBI Košice letáky a informácie o obchode

Objavte všetky aktuálne letáky obchodu OBI Košice

Vitajte na stránke Kimbino, kde nájdete všetky aktuálne letáky a akcie obchodu OBI v Košiciach. V našom prehľadnom zozname nájdete všetky zľavy a ponuky, ktoré má OBI Košice leták pre vás pripravené. Najnovší leták nájdete tu a platí od 01.07.2024.

Mesto Košice - nadherná destinácia a skvelé miesto pre nákupy s OBI

Ak žijete v Košiciach, máte šťastie! Je to nádherné mesto a OBI tu má hneď 2 pobočky, ktoré sú k dispozícii pre nákup celý týždeň. Adresy pobočiek sú:

  • OBI Košice Trolejbusová 3, 04011 Košice
  • OBI Košice Moldavská cesta 24, 04011 Košice

Adresy ďalších pobočiek si môžete pozrieť u nás na Kimbino.sk, alebo aj na ich oficiálnej stránke obi.sk. Pobočky v Košiciach sú otvorené od pondelka do nedele od 8:00 do 20:00 hodín, takže vám ponúkajú dostatok času na pohodlný nákup.

Aktuálne zľavy a ponuky v OBI Košice letáku

OBI Košice leták ponúka širokú škálu zľav a akcií pre svojich zákazníkov. V ich sortimente nájdete všetko pre váš domov a záhradu - od náradia až po dekorácie. Navyše, OBI má aj vlastné značky a produktové rady, ktoré sú známe svojou kvalitou a cenovo dostupnosťou. Na našej stránke Kimbino.sk nájdete najnovší leták obchodu OBI Košice s názvom OBI leták. Tento leták obsahuje všetky aktuálne zľavy a ponuky, ktoré platia v pobočkách v meste Košice. Ak chcete ušetriť pri nákupoch, rozhodne by ste si nemali nechať ujsť tento leták. Práve tu si môžete prezrieť tento leták online. Leták platí od 01.07.2024, takže máte dostatok času na plánovanie nákupov.

Najčastejšie kladené otázky o obchode OBI v meste Košice

1. Ako sa môžem dozvedieť o nových zľavách a ponukách obchodu OBI Košice?

Na našej stránke Kimbino.sk nájdete všetky aktuálne letáky, akcie a zľavy pre obchod OBI Košice. Stačí kliknúť tu a môžete si pozrieť všetky ponuky online alebo si ho môžete vytlačiť.

2. Kde sa nachádzajú pobočky obchodu OBI v Košiciach?

Pobočky OBI v Košiciach nájdete na adresách OBI Košice Trojlejbusová 3 a druhú nájdete na OBI Košice Moldavská cesta 24.

3. Ako dlho platia zľavy a akcie v OBI Košice letáku?

Aktuálne zľavy v letáku OBI Košice platia v období 01.07.2024 - 31.07.2024.

REKLAMA
REKLAMA