Kimbino
Bratislava
Kimbino
Bratislava
REKLAMA
Billa
3.5/5

Billa Bratislava leták na tento týždeň od 22.05.2024

Pobočky Billa v meste Bratislava a okolí

Pobočky z kategórie v meste Bratislava

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Bratislava - Váš najobľúbenejší obchodný partner

Vitajte na našej stránke, kde vám prinášame najnovšie letáky z obchodu Billa v Bratislave! Billa je jednou z najobľúbenejších značiek supermarketov na Slovensku, a sme hrdí, že vám prinášame informácie o ich aktuálnych ponukách. Naša stránka je určená pre všetkých zákazníkov, ktorí si radi prezerajú najnovšie letáky a výhodné ponuky Billa v Bratislave.

Informácie o obchode Billa

Spoločnosť Billa je známa svojou bohatou históriou a výnimočným sortimentom. Billa bola založená v Rakúsku v roku 1953 a odvtedy sa stala jedným z najväčších maloobchodných reťazcov v strednej Európe. Na Slovensku sa Billa usadila v roku 1996 a odvtedy neprestáva rásť a rozširovať sa.

Billa leták ponúka skvelé zľavy, ktoré by ste mali využiť aj pri nakupovaní v Bratislave. V hlavnom meste má Billa viac ako 20 predajní. Niektoré z nich sú:

  • Billa Bratislava - Adresa: Podchod Hodžovo námestie 4, 811 06 Bratislava
  • Billa Bratislava - Adresa: Nobelovo námestie 1, 851 01 Petržalka
  • Billa Bratislava - Adresa: Bajkalská 19A, 821 02 Ružinov

Ak hľadáte informácie o otváracích hodinách a adrese ďalších predajní Billa v Bratislave, môžete ich nájsť na oficiálnej webovej stránke Billa na adrese billa.sk. Tam sa dozviete všetky podrobnosti o jednotlivých predajniach. Väčšina predajní Billa v Bratislave má nasledujúce otváracie hodiny:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Akciové ponuky v Bille Bratislava

Billa Bratislava prináša svojim zákazníkom širokú škálu zľav a akcií. Sme presvedčení, že si každý z nás nájde niečo podľa svojich potrieb a preferencií v našom rozmanitom sortimente. Billa je známa svojím kvalitným výberom čerstvých potravín, domácnostských potrieb a ďalších produktov.

V Billa letákoch, ktoré nájdete na našej webovej stránke tu, si môžete pozrieť aktuálne zľavy a ponuky pre Bratislavu. Pravidelne aktualizujeme letáky, aby sme vám priniesli najnovšie a najvýhodnejšie ponuky. V poslednom letáku s názvom "Billa leták" nájdete skvelé zľavy a ponuky na rôzne produkty z našej širokej ponuky.

Okrem toho je Billa hrdá na privátnu značku s názvom Clever. Clever je úspešná značka, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie a zároveň najstaršie privátne značky v sortimente. S Clever získate kvalitné produkty za výhodné ceny. V sortimente značky Clever nájdete viac ako 250 produktov, vrátane cestovín, ryže, múky, olejov, korenín, mliečnych a mrazených výrobkov, čerstvého ovocia a zeleniny.

Billa Bratislava je vaším spoľahlivým obchodným partnerom, kde nájdete skvelé zľavy, kvalitné produkty a priateľský personál. Prezrite si aktuálny leták na našej stránke Kimbino.sk a nezmeškajte výhodné ponuky.

Ešte lepšie nakúpite pomocou Billa Bonus klubu. Do klubu sa viete zaregistrovať online, alebo vyplnením formulára na pobočke. Spoločnosť Billa má dva typy letákov. Jeden hlavný a druhý doplnkový. V doplnkovom nájdete akcie pre držiteľov karty Billa Bonus klubu.

Nenašli ste si tento týždeň v akciách nič, čo by vás zaujalo? Počkajte si na budúci Billa leták. Rozhodne pomocou neho ušetríte. Ak by ste chceli nakupovať inde, medzi obľúbené obchody patria Lidl, Tesco, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš.

Najčastejšie otázky k Billa Bratislava

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku "pobočky".

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA