Kimbino
Banská Bystrica x
Kimbino
Banská Bystrica x
REKLAMA
OBI
3.5/5

OBI Banská Bystrica leták od 01.04.2024 - Najnovšia akciová ponuka

Pobočky OBI v meste Banská Bystrica a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategórie v meste Banská Bystrica

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

OBI Banská Bystrica letáky a informácie o obchode

Obchod OBI je jedným z najobľúbenejších miest pre nákupy v meste Banskej Bystrici. Mesto Banská Bystrica je krásne mesto v strede Slovenska, známe svojou bohatou históriou a kultúrou. Má pestré nákupné možnosti a obchody, ktoré ponúkajú široký výber produktov pre vaše domácnosti a záhrady. OBI v Banskej Bystrici nájdete na adrese Zvolenská cesta 4420/10. Ak hľadáte adresu inej konkrétnej pobočky, navštívte oficiálnu webovú stránku obi.sk, kde nájdete otváracie hodiny a adresy všetkých pobočiek v meste. OBI Banská Bystrica má otvorené denne od Pondelka do Nedele v čase od 08:00 do 20:00, takže máte dostatok času na nákupy aj po práci.

Ponuky a zľavy v letáku OBI Banská Bystrica

OBI Banská Bystrica leták ponúka široký výber rôznych produktov, od stavebných materiálov po záhradné potreby a domáce doplnky. V OBI Banská Bystrica môžete využiť špeciálne miestne zľavy a akcie, ktoré sú platné v tomto obchode. Kimbino.sk vám prináša najnovší leták OBI pre mesto Banská Bystrica s názvom "OBI leták", s platnosťou od 01.04.2024. V letáku môžete nájsť veľké zľavy na vybrané produkty a tiež akčné ceny na vlastné značky obchodu OBI. V letáku OBI Banská Bystrica nájdete všetko pre vašu domácnosť a záhradu, a to za výhodné ceny a kvalitné produkty.

Najčastejšie kladené otázky o obchode OBI v meste Banská Bystrica

1. Aké sú otváracie hodiny obchodu OBI Banská Bystrica?

Obchod je otvorený denne od Pondelka do Nedele v čase od 08:00 do 20:00.

2. Kde môžem nájsť adresy pobočiek OBI?

Adresy všetkých pobočiek nájdete na oficiálnej webovej stránke obi.sk.

3. Aké produkty ponúka obchod OBI v Banskej Bystrici?

OBI má v meste široký výber produktov, od stavebných materiálov po záhradné potreby a domáce doplnky. V letáku OBI leták môžete nájsť aktuálne zľavy a akcie na vybrané produkty. Ak hľadáte kvalitné produkty za výhodné ceny, obchod OBI je pre vás tou správnou voľbou.

4. Kde nájdem aktuálny OBI Banská Bystrica leták?

Vždy aktuálny leták nájdete u nás priamo tu. Najnovší leták pre OBI Banská Bystrica platí v období 01.04.2024 - 30.04.2024.

REKLAMA
REKLAMA
Vyhľadávanie
Banská Bystrica x
Kimbino
OBI

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.