Kimbino
Trenčín x
Kimbino
Trenčín x
REKLAMA
OBI
3.5/5

OBI Trenčín leták od 01.04.2024 - Najnovšia akciová ponuka

Pobočky OBI v meste Trenčín a okolí

Zobraziť všetky

Zdroj: here.com

Pobočky z kategórie v meste Trenčín

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

OBI Trenčín letáky a informácie o obchode

Základné informácie o obchode OBI Trenčín

V meste Trenčín sa nachádza jedna z mnohých filiálok obchodu OBI. Tento obchod ponúka široký sortiment rôznych produktov pre domácnosť a záhradu. Môžete navštíviť ich prevádzku na adrese Ku Štvrtiam 7030, 91101 Trenčín, kde nájdete nielen tovar pre renovácie a záhradné práce, ale aj drobný nábytok a dekorácie pre domácnosť. Pre viac informácií ako otváracie hodiny alebo presnú adresu inej pobočky, môžete navštíviť oficiálnu internetovú stránku obchodu obi.sk. Obchod OBI Trenčín je otvorený denne od Pondelka do Nedele v časoch 08:00 - 20:00.

Aké zľavy a akcie ponúka OBI Trenčín leták?

V obchode OBI Trenčín môžete využiť rôzne zľavy a akcie na rôzne typy produktov. Tento obchod sa zameriava nielen na domácnosť, ale aj na záhradu. V obchode nájdete široký sortiment rôznych produktov pre domácnosť ako napríklad farby, tapety, náradie či spotrebiče. Okrem toho vám v obchode OBI poskytnú tiež dostupné vlastné značky a produkty, ktoré sú vyrábané špeciálne pre tento obchod. Na našej webovej stránke Kimbino.sk nájdete najnovší OBI Trenčín leták s aktuálnymi zľavami a ponukami. Nový leták nájdete pod názvom – OBI leták. Taktiež môžete využiť ponuku tu pre prehľad akcií v aktuálnom období. Všetky aktuálne zľavy a ponuky platné od 01.04.2024 nájdete v tomto OBI Trenčín letáku.

Najčastejšie kladené otázky o obchode OBI Trenčín

1. Aký je rozdiel medzi výrobkami v obchode OBI a v iných obchodoch?

V obchode OBI nájdete rozsiahly sortiment produktov, ktoré sú špeciálne vyrobené pre tento obchod. Okrem toho, tovar v tomto obchode má vynikajúcu kvalitu a je ponúkaný za konkurencieschopné ceny.

2. Kedy môžem využiť zľavy a akcie v obchode OBI Trenčín?

Zľavy a akcie v obchode OBI sú dostupné počas celého roka. Obchod ponúka vždy sezónne akcie a tie aktuálne môžete využiť v období 01.04.2024 - 30.04.2024. Nakupovať môžete priamo v predajni alebo online na oficiálnej stránke obchodu.

3. Prečo je dobré nakupovať v obchode OBI v Trenčíne?

Obchod OBI ponúka široký sortiment produktov pre domácnosť a záhradu s vynikajúcou kvalitou. Okrem toho, vždy máte možnosť využiť aktuálne zľavy a akcie na vybrané produkty. Taktiež máte možnosť nakupovať aj online, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky tovaru a využiť dodanie až domov. Využite všetky výhody a skvelé ponuky obchodu OBI v Trenčíne. V letáku OBI leták na našej webovej stránke nájdete prehľad aktuálnych akcií.

4. Do kedy platí aktuálna v OBI Trenčín?

Nový OBI Trenčín leták platí v období 01.04.2024 - 30.04.2024. Nájdete ho priamo tu.

REKLAMA
REKLAMA
Vyhľadávanie
Trenčín x
Kimbino
OBI

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.