Kimbino
Košice
Kimbino
Košice
REKLAMA

Teta Drogerie Košice leták od 29.07.2024 → Online katalóg

Teta drogerie

Ďalšie letáky z kategórie

Teta Drogerie Košice: Krása a Starostlivosť v Srdci Východného Mesta

Vitajte na Kimbino, vášom spoľahlivom zdroji aktuálnych letákov Teta Drogerie pre Košice! Košice, druhé najväčšie mesto na Slovensku, má bohatú históriu a je centrom východného regiónu. V tomto pulzujúcom meste nájdete aj Teta Drogerie, vašu prvú voľbu pre všetko, čo potrebujete pre krásu a starostlivosť o seba.

O Teta Drogerie Košice:

Teta Drogerie je miestom, kde nájdete široký sortiment produktov pre krásu, starostlivosť o telo a domácnosť. Aktuálne nájdete v Košiciach niekoľko pobočiek Teta Drogerie v rôznych častiach mesta, vrátane nasledujúcich:

  • Teta Drogerie OC Optima, Moldavská cesta 32, 040 11 Košice - mestská časť Západ
  • Teta Drogerie Boženy Němcovej 28, 040 01 Sever
  • Teta Drogerie OC Lipa, Kuzmányho 29, 040 01 Staré Mesto

Výhody Nakupovania v Teta Drogerie Košice

Teta Drogerie prináša široký výber produktov, vrátane kozmetiky, parfumov, starostlivosti o pleť a telo, ale aj domácej chémie a drobných potrieb. Naše pobočky v Košiciach pravidelne ponúkajú výhodné zliavové akcie na populárne značky ako Nivea, Dove, Persil, Silan, Jar, Bref a mnohé ďalšie.

Na našej stránke tu nájdete aktuálny leták "Teta drogerie leták" pre Teta Drogerie Košice. Stačí kliknúť a budete mať prístup k najnovším akciám a zľavám, ktoré sme pripravili pre vás. Otváracie hodiny a podrobnejšie informácie nájdete na našich pobočkách a na oficiálnej stránke.

Okrem mesta Košice nájdete predajne Teta Drogerie aj v iných mestách. Medzi tieto mestá patrí napríklad Bratislava, Michalovce, Nové Zámky, Banská Bystrica, Veľký Krtíš a Trenčín.

Často Kladené Otázky ohľadom Teta Drogerie Košice

1. Kde Môžem Nájsť Najnovší Leták pre Teta Drogerie Košice?
Na našej stránke Kimbino nájdete aktuálny Teta drogerie leták pre Teta Drogerie Košice. Stačí kliknúť tu a budete mať prístup k najnovším akciám a zľavám.

2. Aké Sú Otváracie Hodiny Pobočky Teta Drogerie v Košiciach?
Otváracie hodiny väčšiny pobočiek Teta Drogerie v Košiciach sa líšia. Pre presné informácie navštívte oficiálnu stránku Teta Drogerie.

3. Aké Druhy Produktov Môžem Očakávať v Teta Drogerie Košice?
Teta Drogerie Košice ponúka široký sortiment produktov pre krásu, starostlivosť o telo a domácnosť. Nájdete tu kozmetiku, parfumy, produkty na starostlivosť o pleť a telo, čistiace prostriedky a ďalšie potreby pre váš domov.

REKLAMA
REKLAMA