Kimbino
Michalovce
Kimbino
Michalovce
REKLAMA
Teta drogerie
3.5/5

Teta Drogerie Michalovce leták od 03.06.2024 → Aktuálny online katalóg

Pobočky Teta drogerie v meste Michalovce a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategórie v meste Michalovce

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

Teta Drogerie Michalovce: Vaša Cesta ku Kráse a Starostlivosti

Vitajte na Kimbino, mieste, kde nájdete aktuálne letáky Teta Drogerie pre Michalovce. Michalovce, krásne mesto na východe Slovenska, vám prináša nielen svoju bohatú históriu, ale aj možnosť objaviť krásu a starostlivosť v Teta Drogerie.

O Teta Drogerie Michalovce:

Teta Drogerie je miestom, kde sa spája krása a starostlivosť. V Michalovciach nájdete dve pobočky Teta Drogerie, a to na nasledovných adresách:

  • Teta Drogerie OC Viva, Jána Hollého 7, 071 01 Michalovce
  • Teta Drogerie OD DODO, Námestie osloboditeľov 1014/28, 071 01 Michalovce

Výhody Nakupovania v Teta Drogerie Michalovce

V Teta Drogerie v Michalovciach nájdete všetko pre krásu, starostlivosť o pleť a telo. Pobočky obchodu Teta drogerie pravidelne ponúkajú zľavy a akcie na značky ako Dove, Head & Shoulders, Palmex, Cocolino a ďalšie.

Aktuálny Teta drogerie leták pre Teta Drogerie Michalovce nájdete na našej stránke tu. Stačí jeden klik a budete mať prístup k najnovším zľavám a akciám. Otváracie hodiny a detaily o pobočkách nájdete na oficiálnej stránke tetadrogerie.sk.

Nie je to len o meste Michalovce. Predajne Teta Drogerie sú k dispozícii aj v ďalších mestách, ako napríklad Bratislava, Košice, Nové Zámky, Banská Bystrica, Veľký Krtíš a Trenčín.

Často Kladené Otázky o Teta Drogerie Michalovce

1. Kde Nájdem Najnovší Leták pre Teta Drogerie Michalovce?
Na Kimbino nájdete aktuálny Teta drogerie leták pre Teta Drogerie Michalovce. Stačí kliknúť tu a získať prístup k najnovším zľavám a akciám.

2. Aké Sú Otváracie Hodiny Pobočiek Teta Drogerie v Michalovciach?
Otváracie hodiny sa môžu líšiť podľa konkrétnej pobočky. Pre presné informácie navštívte oficiálnu stránku Teta Drogerie.

3. Aké Druhy Produktov Nájdete v Teta Drogerie Michalovce?
V Teta Drogerie nájdete široký sortiment produktov pre krásu, starostlivosť o pleť a telo. Medzi nimi nájdete kozmetiku, parfumy, dermokozmetiku a ďalšie. Navyše tu nájdete aj široký výber drogérie pre domácnosť.

REKLAMA
REKLAMA