Kimbino
Kimbino
Koberce Breno
3/5

BLACK FRIDAY Koberce Breno 2023 leták | Aktuálne akcie

REKLAMA
REKLAMA

Koberce Breno leták

Leták Koberce Breno

3/5
Actual brochure

Obchod Koberce Breno môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Koberce Breno a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom letáku Breno platnom od 03.11.2023 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové Breno letáky vychádzajú na začiatku mesiaca. Nájdete v nich množstvo akcií na koberce a pravidelne sa môžete tešiť aj na výhodný Breno výpredaj. Sledujte s nami ponuku Breno, aby vám už neutiekla žiadna výhodná akcia na koberce. Aktuálny leták Koberce Breno leták ste už čítali?

Koberce Breno už dlhé roky pomáhajú zariaďovať domovy a kancelárie

Shop

Spoločnosť Breno na našom trhu pôsobí od roku 2006. Firma Breno nadviazala na dlhoročnú tradíciu firmy Koberce Breno jedného z najvýznamnejších predajcov podlahových krytín. Nakupovať v Breno môžete v nasledujúcich mestách: Martin, Žilina, Bratislava.

Otváracie hodiny aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu breno.sk.

Leták Breno ponúka široký výber kobercov a podláh. Napriek tomu ste si v ňom nevybrali váš vysnívaný koberec? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion a Tupperware. Ponuka v Bývanie, nábytok, záhrada budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Breno Koberce

Assortment

Ponuku predajní Breno tvorí kompletný sortiment podlahových krytín – metrážne koberce bytové, záťažové alebo vlnené s pestrou ponukou výberu farieb, vzorov a materiálov. Ponuku dopĺňajú originálne a luxusné kusové koberce a PVC s novým dizajnom imitujúcim drevo alebo dlažbu. Nájdete tu aj vinylové podlahy a bytové doplnky. 

Navyše, spoločnosť Breno zabezpečuje pre zákazníkov profesionálne a komplexné služby a pravidelne prichádza aj s novými akciami a Breno výpredajmi. Presvedčte sa sami v letáku Koberce Breno leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

Koberce Breno BLACK FRIDAY 2023

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu Koberce Breno. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2023 v novom Koberce Breno letáku!
Najnovší leták s názvom Koberce Breno leták je platný od od piatka 03.11.2023. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode Koberce Breno. V kategórii Bývanie, nábytok, záhrada nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Koberce Breno

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.