Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Breno Koberce katalóg 2024 - výpredaj, akcie a špeciálne ponuky

Koberce Breno

Koberce Breno leták

Leták Koberce Breno

3/5
Actual brochure

Obchod Koberce Breno si vďaka svojej širokej ponuke a vynikajúcim cenám vybudoval silnú pozíciu medzi slovenskými zákazníkmi a stal sa jedným z lídrov na trhu s kobercami. Ponuka Koberce Breno zahŕňa široký sortiment metrážnych kobercov, dekoratívnych kobercov a príslušenstva pre každý domov. Najnovší Breno koberce leták, platný od 01.07.2024, prináša exkluzívne zľavy a akcie, ktoré si môžete prezrieť tu, a kde nájdete atraktívne ponuky na široký výber kobercov.

Breno letáky, vydávané na začiatku každého mesiaca, sú plné výhodných ponúk na metrážne koberce Breno a iné typy kobercov, čo zákazníkom umožňuje obnoviť vzhľad svojich interiérov za bezkonkurenčné ceny. Okrem pravidelných akcií a letákov Koberce Breno tiež pravidelne organizuje výpredaje, vrátane obľúbeného výpredaja - Koberce Black Friday, ktorý ponúka neuveriteľné zľavy na široký sortiment produktov.

Sledujte ponuku Koberce Breno, aby vám neutiekla žiadna výhodná akcia alebo špeciálny výpredaj. Aktuálny Breno koberce leták Koberce Breno leták ponúka nie len výnimočné ceny, ale aj široký výber kvalitných kobercov, ktoré prinesú do vášho domova teplo a pohodlie. Koberce Breno katalóg tiež poskytuje podrobný prehľad o dostupných produktoch, umožňujúc zákazníkom ľahko nájsť ideálne riešenie pre svoje potreby.

V Koberce Breno nájdete koberce pre každý štýl a rozpočet, od moderných dizajnov po tradičné vzory, všetko za ceny, ktoré si môžete dovoliť. Či už hľadáte nový koberec do obývačky, spálne, alebo detskej izby, Breno ponúka široký výber, ktorý splní vaše očakávania. Nezabudnite využiť výhodné ponuky z aktuálneho letáku a obnovte svoj domov s kvalitnými kobercami od Breno za neodolateľné ceny.

Koberce Breno už dlhé roky pomáhajú zariaďovať domovy a kancelárie

Shop

Spoločnosť Breno na našom trhu pôsobí od roku 2006. Firma Breno nadviazala na dlhoročnú tradíciu firmy Koberce Breno jedného z najvýznamnejších predajcov podlahových krytín. Nakupovať v Breno môžete v nasledujúcich mestách: Martin, Žilina, Bratislava.

Otváracie hodiny aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu breno.sk.

Leták Breno ponúka široký výber kobercov a podláh. Napriek tomu ste si v ňom nevybrali váš vysnívaný koberec? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield. Ponuka v Bývanie, nábytok, záhrada budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Breno Koberce

Assortment

Ponuku predajní Breno tvorí kompletný sortiment podlahových krytín – metrážne koberce bytové, záťažové alebo vlnené s pestrou ponukou výberu farieb, vzorov a materiálov. Ponuku dopĺňajú originálne a luxusné kusové koberce a PVC s novým dizajnom imitujúcim drevo alebo dlažbu. Nájdete tu aj vinylové podlahy a bytové doplnky. 

Navyše, spoločnosť Breno zabezpečuje pre zákazníkov profesionálne a komplexné služby a pravidelne prichádza aj s novými akciami a Breno výpredajmi. Presvedčte sa sami v letáku Koberce Breno leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA