Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Flying Tiger Copenhagen leták

Flying Tiger Copenhagen

Flying Tiger Copenhagen leták

Leták Flying Tiger Copenhagen

3/5
Actual brochure

Obchod Flying Tiger Copenhagen je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Flying Tiger Copenhagen typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Pravidelné a nové akcie, to je doména obchodu Flying Tiger Copenhagen. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom letáku Flying Tiger platnom od 05.07.2024 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové letáky  Flying Tiger nepravidelne. Mať stále dokonalý prehľad o tiger akciách  sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte  Flying Tiger online a už vám neutečie žiadna výhodná ponuka. Najnovší leták Flying Tiger Copenhagen leták ste už čítali?

Flying Tiger Copenhagen pridáva bežným veciam špeciálnu kvalitu

Shop

Spoločnosť Flying Tiger Copenhage vznikla v Dánsku v roku 1995. Prvá pobočka Flying Tiger Copenhagen mimo Dánsko bola otvorená v roku 2004 na Islande. Dnes má spoločnosť viac ako 740 predajní po celom svete. Nakupovať vo Flying Tiger Copenhagen tak môžete napríklad aj v Južnej Kórii, USA, Japonsku či na Malte.  Na našom trhu pôsobí od roku 2014. Nakupovať v Flying Tiger Copenhage môžete v nasledujúcich mestách: Žilina, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Bratislava.

Kompletný zoznam predajní aj s otváracimi hodinami aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu flyingtiger.com.

Leták Flying Tiger ponúka široký výber zaujímavých drobnosti. Napriek tomu ste z neho nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň. Ponuka v Ostatné budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Flying Tiger Copenhagen

Assortment

Ponuku predajní Flying Tiger Copenhagen tvorí množstvo dizajnových maličkosti, pričom sortiment sa priebežne obmieňa. V predajni Flying Tiger Copenhagen nájdete viac ako 1500 výrobkov. Tešiť sa na novú limitovanú kolekciu môžete každé 2 týždne.

Či už hľadáte nový hrnček, okuliare, zápisník, kreatívny materiál, sviečky, kozmetiku vo predajni Flying Tiger Copenhagen nájdete pestrý výber. A to rozhodne nie je všetko, čo ukrýva široký a pestrý sortiment Flying Tiger Copenhagen. Presvedčte sa sami v letáku Flying Tiger Copenhagen leták. Nezabudnite sledovať Tiger online. Len tak máte istotu, že o všetkých novinkách budete vedieť medzi prvými.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA