Obchod 4home.sk môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu 4home.sk a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Výhodnými cenami Vás možno prekvapia aj obchody ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona, Elpo nábytok.

Pobočky obchodov 4home.sk nájdete vo viacerých mestách, medzi ne patrí napríklad Bratislava. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu www.4home.sk.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s Vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu 4home.sk. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj Vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu 4home.sk online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.