Kimbino
Kimbino
REKLAMA

4home.sk leták od 05.06.2024 + ponuka na budúci týždeň

4home.sk

4home.sk leták

Leták 4home.sk vyberá to najlepšie pre vašu domácnosť

3/5
Actual brochure

Obchod 4home.sk môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu 4home a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. 4home si váži svojich zákazníkov, a preto pre nich pravidelne pripravuje nové akcie. V aktuálnom letáku 4home platnom od 05.06.2024 sa to lákavými ponukami len tak hemží. Neveríte? Presvedčiť sa môžete tu.

Nový leták 4home vychádza minimálne raz za mesiac. Pravidelne sa tak môžete tešiť na množstvo lákavých ponúk a 4home akcií. Okrem letákov vydáva obchod aj 4home katalóg. Tam vždy nájdete prehľad toho najlepšieho z konkrétnej oblasti sortimentu. Z aktuálneho letáku 4home.sk leták ste si už vybrali svojho favorita?

4home.sk – pohodlie domova

Shop

Spoločnosť 4home vznikla v roku 2004 v Českej republike.  Na našom trhu pôsobí 4home od roku 2007. V prvých rokoch svojho pôsobenia fungovala spoločnosť výhradne ako internetový obchod. Prvú kamennú predajňu otvorilo 4home v roku 2010. V roku 2015 expandovala spoločnosť aj na poľský trh.

Dozvedieť sa viac o spoločnosti 4home a nakupovať prostredníctvom e-shopu môžete na oficiálnom webe spoločnosti 4home.sk.

Ponuka letákov od 4home je pestrá a je takmer nemožné si z nej nevybrať aspoň jedného favorita. Napriek tomu ste nenašli v aktuálnom letáku 4home to, čo ste hľadali? Skúste šťastie v ďalších obchodoch z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. V letákoch od JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield budete možno úspešnejší.

Sortiment 4home

Assortment

Základ sortimentu 4home tvorí originálny a praktický tovar pre dom, byt aj záhradu. Vybrať si môžete zo širokej ponuky štýlového bytového textilu, originálnych bytových dekorácií a doplnkov, moderného vybavenia kuchyne a jedálne i nenahraditeľných pomocníkov a techniky na záhradu či do dielne.

Sortiment zahŕňa pestrú ponuku obliečok aj ďalší obľúbený bytový textil a bytové doplnky vhodné do každého interiéru, vybavenie do kuchyne - kuchynské nože, hrnce aj tlakové hrnce, keramické panvice, obľúbený silikónový riad, formy na pečenie, pekáče aj drobné pomôcky do kuchyne.

Ponuka sortimentu 4home je široká a nájdete v nej takmer všetko, čo vaša domácnosť potrebuje. Prelistujte si aktuálny leták 4home.sk leták a oblečte svoju domácnosť do nového šatu.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA