Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Domoss
3/5

Domoss leták od 13.05.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
Domoss

Domoss leták

Domoss leták ponúka všetko pre vašu domácnosť

3/5
Actual brochure

Na Slovensku asi nenájdeme človeka, ktorý by nepoznal obchod Domoss.sk. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovenského trhu. Domoss.sk ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. Domoss pravidelne ponúka výpredaj aj množstvo nového tovaru. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 13.05.2024? Zistite v letáku Domoss. Prelistovať si ho môžete tu.

Nový leták Domoss vychádza nepravidelne, minimálne však raz za mesiac. Sledujte s nami ponuku Domoss online a už vám viac neunikne žiadna zľava ani Domoss výpredaj. Okrem pravidelných letákov Domoss totiž prichádza aj so špeciálnymi akciami ako je napríklad Domoss black friday. Sledovať ponuku Domoss sa naozaj oplatí. Veď, presvedčte sa sami v letáku Domoss Domoss leták.

Domoss - 30 ročný špecialista na bývanie

Shop

Obchod Domoss pôsobí na trhu bývania a vybavenia domácnosti už od roku 1990. V roku 2004 sa Domoss stal členom siete Euronics, najväčšej siete elektropredajní V Európe. Najväčšou predajňou Domoss u nás je predajňa v Piešťanoch. Okrem nej môžete nakupovať v obchode Domoss v nasledujúcich slovenských mestách Skalica a Trnava.

Otváracie hodiny jednotlivých predajní sa môžu jemne líšiť. Odporúčame si ich preto pred návštevou predajne overiť na oficiálnej stránke obchodu domoss.sk.

Leták Domoss ponúka produkty do domácnosti za výhodné ceny. Napriek tomu ste si v ňom nič nevybrali? Skúste si pozrieť letáky ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Ponuka v JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield vás možno osloví viac.

Sortiment Domoss

Assortment

V obchodnom dome Domoss v Piešťanoch na vás čaká široká ponuka domácich spotrebičov, televíznej techniky, spotrebnej aj zábavnej elektroniky a rôzny ďalší elektro sortiment. Elektro ponuku dopĺňa ponuka kuchýň a ďalšieho vybavenia do domácnosti ako sú stoly, stoličky či Domoss kúpeľne. Sortiment Domoss je naozaj široký vďaka čomu tu nájdete aj čerpadlá, záhradnú techniku, bicykle, počítače a kancelársku techniku.

Okrem predajne tu Domoss prevádzkuje aj požičovňu náradia a záhradnej techniky.

Svoje služby a bohatú ponuku sortimentu Domoss postupne rozširuje aj do ďalších slovenských miest. Domoss kúpeľne, kuchyne, ale aj ďalšie kvalitné produkty nájdete aj v ďalších predajniach Domoss.

Zloženie sortimentu predajní Domoss je naozaj pestré. Či už hľadáte vybavenie do domácnosti alebo záhrady, Domoss leták Domoss leták bude tou správnou voľbou. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Zásuvka
Záhradný nábytok
Skrinka
Batéria
Kôš
Hojdačka
Dvere
Koberce
Tefal
Nábytok
Sprchové dvere
Balkónový nábytok
Rám

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA