Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Whirlpool leták od 01.04.2024 + ponuka na budúci týždeň

Whirlpool

Whirlpool leták

Leták Whirlpool vyberá tie najlepšie spotrebiče z oblasti bielej techniky

3/5
Actual brochure

Obchod Whirlpool môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Obchod Whirlpool je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Whirlpool prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálny leták Whirlpool  platný od 01.04.2024 môžete nájsť tu.

Tešiť sa na leták od Whirlpool Slovensko môžete minimálne raz za mesiac. Nový leták Whirlpool vychádza vždy na začiatku mesiaca a platí minimálne celý nasledujúci mesiac. Okrem pravidelných letákov Whirlpool vydáva aj Whirlpool katalógy, ktoré sústreďujú ponuku celého sortimentu z určitej oblasti. Sledovať ponuku Whirlpool online, a mať tak dokonalý prehľad o novinkách z oblasti domácich spotrebičov, sa oplatí. Lákavé ponuky z aktuálneho letáku Whirlpool leták ste už videli?

Whirlpool – svetový výrobca domácich spotrebičov

Shop

Výrobca bielej techniky a domácich spotrebičov, Whirpool Tatramat vznikol v Poprade v novembri roku 1991. Spoločnosť vznikla spojením československého podniku Tatramat a celosvetovej korporácie Whirlpool. Od roku 1996 má Whirlpool v spoločnosti 100 % podiel a funguje pod názvom Whirlpool Slovakia. Už od začiatku svojho pôsobenia na Slovenskom trhu patrí spoločnosť Whirlpool medzi obľúbené značky v segmente domácich spotrebičov a bielej techniky. Vďaka tomu získala aj viacero ocení, medzi ktoré radíme napríklad Best in Europe, Firma roku a Dodávateľ roka.

Nakupovať kvalitné spotrebiče od výrobcu Whirlpool Slovakia môžete napríklad v nasledujúcich slovenských mestách: Bratislava, Senec, Bánovce nad Bebravou, Prievidza, Žilina, Martin, Košice. Dozvedieť sa viac o spoločnosti Whirlpool Slovakia môžete na oficiálnom webe spoločnosti whirlpool.sk.

Letáky Whirlpool ponúkajú tak široký sortiment bielej techniky a domácich spotrebičov, že je takmer nemožné si z nich nevybrať. Napriek tomu ste v letáku ani katalógu Whirlpool neobjavili svojho favorita? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Elektronika. V Datart, Planeo Elektro, Euronics, Alza, MALL.sk, Okay, NAY Elektrodom, Pro Elektro, ED Profi a ELSATEX budete možno úspešnejší.

Sortiment Whirlpool

Assortment

V ponuke Whirlpool nájdete voľne stojace práčky, sušičky, chladničky, mikrovlnné rúry, umývačky riadu a tiež vstavané spotrebiče pre inštaláciu do kuchyne ako sú rúry, mikrovlnné rúry, odsávače pár a varné dosky, umývačky riadu a chladničky vo všetkých segmentoch s unikátnou technológiou 6.ZMYSEL™, ktorá neustále prináša šetrenie zdrojov a času.

Nech už hľadáte akéhokoľvek pomocníka do domácnosti, spotrebiče od Whirlpool Slovakia budú tou správnou voľbou. Veď, presvedčte sa sami. Leták Whirlpool leták vyberá to najlepšie z celého sortimentu spoločnosti.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA