Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
ED Profi
3/5

ED Profi leták od 01.06.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

ED Profi leták

ED Profi leták - pestrá paleta výhodnej IT elektroniky

3/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod ED Profi. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. ED Profi ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje ED Profi pravidelne. Aktuálny ED Profi leták, platný od 01.06.2023 nájdete tu.

ED Profi akciový leták vychádza pravidelne každý mesiac. Tešiť sa na nový ED Profi leták môžete vždy prvý deň v mesiaci a užívať si jeho výhodné ponuky môžete celý nasledujúci mesiac. Zaujímavé ponuky v letáku ED Profi 2023 ste už videli?

ED Profi – sieť IT predajní

Shop

ED Profi je sieť IT predajní naprieč slovenskou a českou republikou. Pôvodne sa obchod ED Profi volal Digipro.

Celkovo obchod prevádzkuje viac ako 260 predajní. Na Slovensku môžete nakupovať v predajni zo siete ED Profi napríklad v nasledujúcich mestách %shop_city%.

Otváracie hodiny jednotlivých ED Profi predajní sú rôzne. Aktuálny zoznam všetkých predajní zo siete ED Profi a ich aktuálne otváracie hodiny si môžete overiť na oficiálnej stránke predajcu edprofi.cz.

Nenašli ste v letáku ED Profi napriek pestrej ponuke IT techniky to, čo ste hľadali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Elektronika. Ponuka Datart, Planeo Elektro, Euronics, Alza, MALL.sk, Okay, NAY Elektrodom, Whirlpool, Pro Elektro a Hej.sk bude možno zaujímavejšia.

Sortiment ED Profi

Assortment

Predajne a eshop ED Profi ponúkajú rozsiahly sortiment IT techniky. Či už hľadáte výkonný hardware známych značiek ako sú Acer, Samsung, Shark, HP a Sony, alebo šikovný software nákup v ED Profi bude tá správna voľba.

Nevybrať si z ED Profi letáku ED Profi leták svojho nového spoločníka je takmer nemožné. Že sa vám to nepodarilo? Kompletná ponuka ED Profi 2023 vás určite nesklame.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Fotoaparát
Telefón
Hodinky
Notebook
Tablet
Monitor
PC
Počítač
Tlačiareň
Myš
Klávesnica
Video
Audio
Rádio
Prehrávač
Slúchadlá
Kamera
Kábel
Konektor
Pamäťová karta

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
ED Profi
ED Profi

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.