Keď nám je práca zábavou

Sme mladí, aktívni a cieľavedomí ľudia, ktorých práca baví a napĺňa. Zábava nám nie je cudzia a neberieme sa príliš vážne. Radi pracujeme v tímovom duchu na spoločných cieľoch. Snažíme sa byť najlepší v tom, čo robíme a posúvať sa vpred. Páči sa ti naša myšlienka? Pridaj sa k nám :)

Zaujímame sa o osud našej planéty

Vieme, že ak chceme zmeniť svet, musíme začať najskôr od seba. Jedným z cieľov Kimbina a aj našim, je pomôcť zlepšiť životné prostredie. V našej spoločnosti sa snažíme separovať odpad, recyklovať, znížiť používanie plastov a papiera, či využívať alternatívny spôsob dopravy (bicykel, kolobežka). Aj naším projektom Kimbino prispievame k šetreniu životného prostredia a ponúkame listovanie letákov a katalógov online, bez zbytočného plytvania papierom.

Napredujeme a rastieme

Kimbino je medzinárodná spoločnosť, ktorá má víziu a veľké ciele. Na projekte Kimbino už pracuje viac ako 35 ľudí v 6 tímoch. Spolu zabezpečujeme obsah, kvalitu, analýzy aj inovácie. Snažíme sa držať krok s poslednými trendami a snažíme sa prinášať jednoduché, prehľadné, online listovanie aktuálnych letákov.

Kimbino team
Mladý kolektív

Mladý kolektív, s ktorým je zábava

Pružná pracovná doba

Pružná pracovná doba

Home office

Home office

Spoločné raňajky a ovocné dni

Spoločné raňajky a ovocné dni

Možnosť práce vonku

Možnosť práce vonku

Vzdelávanie, kurzy

Vzdelávanie, kurzy

Neustály prísun kávy aj čaju

Neustály prísun kávy aj čaju

Spoločné mimopracovné aktivity

Spoločné mimopracovné aktivity

Kimbino prináša online akciové letáky a katalógy z vyše 32 krajín sveta, pričom len zo Slovenska pokrýva viac ako 120 obchodov. Sú prehľadné a jednoducho sa v nich listuje. Ich používanie je zdarma, bez nutnosti registrácie. Nové informácie o akciách či zľavách môžu mať používatelia Kimbina skôr, ako by im boli doručené do poštovej schránky.

Zdroj: pcrevue.sk

Aplikácia Kimbino ponúka širokú škálu aktuálnych letákov zo všetkých obľúbených obchodov. Pokiaľ často nakupujete a pred odchodom do obchodu nemáte k dispozícii leták, výrazne by sme vám odporúčali využiť práve túto šikovnú vec.

Na schránku si samozrejme môžete nalepiť klasickú hlášku “Prosím nevhadzovať letáky”. Kimbino však ponúka o niečo presvedčivejšie nálepky, ktorými spropagujete ekologickejšiu distribúciu letákov aj vášmu okoliu.

Zdroj: techbox.sk