Kimbino
Kimbino

Kimbino je predovšetkým o ľuďoch

Za každým veľkým projektom sú šikovní a spokojní ľudia. V Kimbine to vieme, preto si vyberáme tých najlepších ľudí vo svojom odbore. Snažíme sa im zabezpečiť pohodlie, zábavu a príjemné prostredie na prácu.

About Us

Keď nám je práca zábavou

Sme mladí, aktívni a cieľavedomí ľudia, ktorých práca baví a napĺňa. Zábava nám nie je cudzia a neberieme sa príliš vážne. Radi pracujeme v tímovom duchu na spoločných cieľoch. Snažíme sa byť najlepší v tom, čo robíme a posúvať sa vpred. Páči sa ti naša myšlienka? Pridaj sa k nám :)

funfun2fun3fun4fun5

Zaujímame sa o osud našej planéty

Vieme, že ak chceme zmeniť svet, musíme začať najskôr od seba. Jedným z cieľov Kimbina a aj našim, je pomôcť zlepšiť životné prostredie. V našej spoločnosti sa snažíme separovať odpad, recyklovať, znížiť používanie plastov a papiera, či využívať alternatívny spôsob dopravy (bicykel, kolobežka). Aj naším projektom Kimbino prispievame k šetreniu životného prostredia a ponúkame listovanie letákov a katalógov online, bez zbytočného plytvania papierom.

ecoeco2eco3eco4

Napredujeme a rastieme

Kimbino je medzinárodná spoločnosť, ktorá má víziu a veľké ciele. Na projekte Kimbino už pracuje viac ako 35 ľudí v 6 tímoch. Spolu zabezpečujeme obsah, kvalitu, analýzy aj inovácie. Snažíme sa držať krok s poslednými trendami a snažíme sa prinášať jednoduché, prehľadné, online listovanie aktuálnych letákov.

workwork2work3work4
Our Team

Takto sa v tíme rozmaznávame

collective

Mladý kolektív, s ktorým je zábava

flexible work-time

Pružná pracovná doba

homeoffice

Home office

breakfast

Spoločné raňajky a ovocné dni

work outside

Možnosť práce vonku

education

Vzdelávanie, kurzy

coffee

Neustály prísun kávy aj čaju

activity

Spoločné mimopracovné aktivity

Napísali o nás

Kimbino prináša online akciové letáky a katalógy z vyše 32 krajín sveta, pričom len zo Slovenska pokrýva viac ako 120 obchodov. Sú prehľadné a jednoducho sa v nich listuje. Ich používanie je zdarma, bez nutnosti registrácie. Nové informácie o akciách či zľavách môžu mať používatelia Kimbina skôr, ako by im boli doručené do poštovej schránky.

Zdroj: nextech.sk

Aplikácia Kimbino ponúka širokú škálu aktuálnych letákov zo všetkých obľúbených obchodov. Pokiaľ často nakupujete a pred odchodom do obchodu nemáte k dispozícii leták, výrazne by sme vám odporúčali využiť práve túto šikovnú vec.

Zdroj: mojandroid.sk

Na schránku si samozrejme môžete nalepiť klasickú hlášku “Prosím nevhadzovať letáky”. Kimbino však ponúka o niečo presvedčivejšie nálepky, ktorými spropagujete ekologickejšiu distribúciu letákov aj vášmu okoliu.

Zdroj: techbox.sk