Keď nám je práca zábavou

Sme mladí, aktívni a cieľavedomí ľudia, ktorých práca baví a napĺňa. Zábava nám nie je cudzia a neberieme sa príliš vážne. Radi pracujeme v tímovom duchu na spoločných cieľoch. Snažíme sa byť najlepší v tom, čo robíme a posúvať sa vpred. Páči sa ti naša myšlienka? Pridaj sa k nám :)

Zaujímame sa o osud našej planéty

Vieme, že ak chceme zmeniť svet, musíme začať najskôr od seba. Jedným z cieľov Kimbina a aj našim, je pomôcť zlepšiť životné prostredie. V našej spoločnosti sa snažíme separovať odpad, recyklovať, znížiť používanie plastov a papiera, či využívať alternatívny spôsob dopravy (bicykel, kolobežka). Aj naším projektom Kimbino prispievame k šetreniu životného prostredia a ponúkame listovanie letákov a katalógov online, bez zbytočného plytvania papierom.

Napredujeme a rastieme

Kimbino je medzinárodná spoločnosť, ktorá má víziu a veľké ciele. Na projekte Kimbino už pracuje viac ako 35 ľudí v 6 tímoch. Spolu zabezpečujeme obsah, kvalitu, analýzy aj inovácie. Snažíme sa držať krok s poslednými trendami a snažíme sa prinášať jednoduché, prehľadné, online listovanie aktuálnych letákov.

Kimbino team
Mladý kolektív

Mladý kolektív, s ktorým je zábava

Pružná pracovná doba

Pružná pracovná doba

Home office

Home office

Spoločné raňajky a ovocné dni

Spoločné raňajky a ovocné dni

Možnosť práce vonku

Možnosť práce vonku

Vzdelávanie, kurzy

Vzdelávanie, kurzy

Neustály prísun kávy aj čaju

Neustály prísun kávy aj čaju

Spoločné mimopracovné aktivity

Spoločné mimopracovné aktivity

Aplikácia prináša jednoduchý a ľahký prístup ku všetkým akciovým letákom. Nájdete v nej vždy aktuálnu ponuku zo svojich obľúbených obchodov a po vypršaní platnosti letáku, sa už nemusíte starať o triedenie odpadu.

Zdroj: markiza.sk

Online letáky sú čoraz viac obľúbené. Nové informácie o akciách a zľavách budú mať používatelia Kimbina skôr, ako by im boli doručené do poštovej schránky.

Zdroj: pravda.sk

Veľkou prednosťou portálu je aktuálnosť letákov a praktickosť. Niektoré letáky si môžete pozrieť dokonca s niekoľko-dňovým predstihom, čo ocenia najmä nedočkaví používatelia.

Zdroj: hnonline.sk