Kimbino
Kimbino
REKLAMA

GymBeam leták od 01.06.2024 + ponuka na budúci týždeň

GymBeam

GymBeam leták

Ponuka GymBeam poteší nielen milovníkov fitness

3/5
Actual brochure

GymBeam prináša širokú ponuku produktov určených pre všetkých športovcov, najmä fanúšikov fitness. Proteín, mikina, tyčinka či tričko? Nech už hľadáte výživové doplnky alebo fitness oblečenie e-shop GymBeam vás nesklame. A to sa okrem širokého sortimentu môžete tešiť aj na pravidelný GymBeam výpredaj, vďaka ktorému je nákup kvalitných výživových doplnkov a GymBeam oblečenia ešte výhodnejší.

Výber najlepších akcií od GymBeam platných od 01.06.2024 si môžete pozrieť tu

Výpredaje od GymBeam sú typické neuveriteľne výhodnými cenami. Nenechajte si ujsť žiadny z nich. Sledujte s nami GymBeam online a už vám viac neunikne žiadna zľava na výživové doplnky, fitness jedlo či GymBeam proteiny.

GymBeam – z Košíc do celého sveta

Shop

Známy fitness e-shop GymBeam vznikol v roku 2013 ako malá košická s jedným brigádnikom. Jeho zakladateľ, Dalibor Čičman, sa pustil do podnikania len s rozpočtom vo výške 6000 eur. No o to väčšie boli jeho skúsenosti s tvorbou webových stránok a e-shopov a úspech GymBeam nenechal na seba dlho čakať. Už o pár rokov od založenia dosahoval e-shop niekoľko miliónové tržby a postupne expandoval aj do ďalších európskych krajín. Nie je preto žiadnym prekvapením, že Dalibor Čičman sa stal v roku 2018 súčasťou rebríčka magazínu Forbes 30 pod 30.

Oblečenie a proteíny Gymbeam dnes môžu okrem Slovenska nakupovať aj zákazníci v Českej republike, Nemecku, Poľsku, Rumunsku, Chorvátsku, Maďarsku či Ukrajine. Centrála e-shopu sídli v Košiciach, kde je možný aj osobný odber tovaru. Všetky potrebné informácie o nákupe v e-shope GymBeam aj zaujímavé čítanie z fitness sveta, nájdete na oficiálnom webe spoločnosti gymbeam.sk.

Najnovší leták GymBeam ponúka pestrý výber proteínov, mikín, tričiek, vitamínov a ďalších fitness doplnkov. Napriek tomu ste v ňom nenašli to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Ostatné. Ponuka v Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň vás možno osloví viac.

Sortiment GymBeam

Assortment

Sortiment e-shopu GymBeam tvoria výživové doplnky, proteíny, fitness oblečenie či pomôcky na cvičenie. Na jednom mieste tu nájdete všetko, čo ako správny fitness nadšenec potrebujete. Okrem známych svetových značiek sú v ponuke aj produkty vlastnej značky GymBeam. Fitness produkty značky GymBeam boli prvýkrát uvedené na trh v roku 2014. Táto značka ukrýva kvalitné výživové doplnky a ďalší sortiment za výhodné ceny. Všetky výrobky ponúkané pod vlastnou značkou sú testované profesionálnymi a vrcholovými športovcami.

Celkovo tvorí ponuku e-shopu viac ako 120 značiek, vrátane 3 vlastných a celkovo až 9 300 produktov z toho 422 vlastných. Nájdete medzi nimi vitamíny, minerály, spaľovače tukov, proteíny, aminokyseliny, fitness jedlo, či rôzne orieškové maslá a ďalšie snacky a pochutiny či oblečenie a fitness doplnky.

Ešte stále váhate, či je nákup výrobkov od GymBeam tá správna voľba? Aktuálny GymBeam výpredaj vás istotne presvedčí, že váhať sa neoplatí. Pozrite si tie najlepšie ponuky v GymBeam leták a doplňte si výhodne svoju fitness výbavu ešte dnes.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA