Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Bonami
3/5

Bonami leták od 01.04.2024 + ponuka na budúci týždeň

Bonami leták

Bonami leták pre váš domov a kanceláriu

3/5
Actual brochure

Obchod Bonami môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Ponuka obchodu Bonami je naozaj široká. Páčiť sa vám budú aj ceny. Zákazníci si už zvykli, že Bonami pravidelne ponúka nové akcie. Leták Bonami je preto veľmi vyhľadávaný. Ten najnovší, platný od 01.04.2024, si môžete pozrieť aj vy. Nájdete ho tu

Nový Bonami katalóg vychádza minimálne raz za mesiac. Zakaždým je plný špeciálnych akcií a lákavých ponúk. Sledujte s nami akcie Bonami online a nenechajte si už ujsť žiadnu Bonami akciu či výpredaj. Leták Bonami leták ste už videli?

Bonami - dizajnové výrobky pre vašu domácnosť

Shop

Český e-shop Bonami založil v roku 2012 v spolupráci s investičnou skupinou Miton Václav  Štrupl. Prvý zákazníci mohli v e-shope nakúpiť v roku 2013. Už po prvom roku pôsobenia na českom trhu spoločnosť expandovala do Poľskej republiky. Dnes môžete výrobky od Bonami nakupovať v Česku, Poľsku, Rumunsku, Maďarsku a na Slovensku. Nákup je možný prostredníctvom e-shopu a Bonami mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná na Google Play aj App Store. Navštíviť u nás môžete aj jednu Bonami predajňu. Nájdete ju v Bratislave.

Okrem pravidelných Bonami letákov a katalógov vydáva e-shop Bonami aj pravidelný Bonami magazín, v ktorom nájdete množstvo inšpirácie a módnych trendov pre vaše bývanie. Ďalšie informácie o výhodných akciách v Bonami, medzi ktoré patrí aj Bonami kreditový vernostný systém, nájdete na oficiálnej stránke predajcu bonami.sk

Ponuka v letáku je naozaj pestrá a Bonami akcie v kombinácii s vernostným systémom robia nákup naozaj výhodným. Napriek tomu ste v letáku Bonami nenašli nič, čo by sa hodilo do vašej domácnosti? Skúste pozrieť letáky ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Akcie v JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield vás možno oslovia viac. 

Sortiment Bonami

Assortment

Ponuku e-shopu Bonami tvorí nábytok, bytové dekorácie, drogéria a módne príslušenstvo. Vybrať si tu môžete dizajnové kabelky, koberce, okuliare, stoličky, sortiment do kuchyne, detskej izby, sedačky a mnoho ďalších unikátnych dizajnérskych kúskov. 

Väčšinu produktov z ponuky Bonami je možné kúpiť len v rámci špeciálnych akcií počas obmedzeného času. Sortiment Bonami sa obmieňa pravidelne. V rámci svojich kampaní už obchod priniesol viac ako 220 000 produktov. Odporúčame vám preto sledovať denne ponuku Bonami online. Len tak máte istotu, že už vám neunikne žiadny dizajnový kúsok. 

V ponuke Bonami pravidelne nájdete 60 000 nových produktov, pričom minimálne polovica je dostupných skladom. Tešiť sa môžete na dizajnérske značky akú je Gazzda, Metaltex, Florenzzi či Actona. Využiť môžete aj špeciálny benefit - 365 dní na vrátenie tovaru. 

Bonami sa riadi mottom „nákup očami“. Všetky produkty si tak môžete pozrieť na kvalitných produktových fotografiách. Potešte svoje zmysly nádhernými fotografiami v Bonami letáku. Bez toho, aby ste si vybrali nový doplnok do domácnosti, ho zavriete len ťažko. Neveríte? Tak to ste ešte isto nečítali Bonami leták Bonami leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Banány
Regál
Cesnak
Skriňa
Ovocie

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Vyhľadávanie
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.