Z každého rožku trošku - náhľad letáku obchodu AliExpress platný od 29.06.2018
Pre šťastný domov - náhľad letáku obchodu AliExpress platný od 05.06.2018
Počítače a tablety - náhľad letáku obchodu AliExpress platný od 25.05.2018
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod AliExpress. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod AliExpress typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje AliExpress pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 15.07.2019 nájdete tu. Chýba v obchode AliExpress nejaký tovar? Skúste ju nájsť niekde inde! Pozrite si napríklad ponuku obchodov 1day, ALLTOYS, Andrea Shop Plus, Auto Kelly, BENU Lekáreň, Dr. Max, Dráčik, Flying Tiger Copenhagen, Fotolab, Huncalife.

Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.aliexpress.com.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu AliExpress kdekoľvek ste. Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu AliExpress si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.