Kimbino
Kimbino
REKLAMA

AliExpress leták od 04.07.2024 + ponuka na budúci týždeň

AliExpress

AliExpress leták

Leták Aliexpress tie najlepšie ponuky z internetového trhoviska

3/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod AliExpress. Vždy tu nájdete všetko, čo potrebujete. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje AliExpress pravidelne. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom Aliexpress letáku platnom od 04.07.2024 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové Aliexpress letáky vychádzajú nepravidelne. Udržať si dokonalý prehľad o akciách na Aliexpresse sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte  Aliexpress online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Najnovší leták AliExpress leták ste už čítali? Aliexpress nakupovanie je výhodné a vďaka prehľadu tých najlepších zliav, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme, bude ešte výhodnejšie.

Aliexpress – čínske internetové trhovisko, ktoré sa stalo svetovým fenoménom

Shop

Spoločnosť Aliexpress vznikla v roku 2009 v čínskom meste Chang-čou. Vlastníkom a prevádzkovateľom portálu je čínska spoločnosť Alibaba Group, ktorej majiteľom je multimilionár Jack Ma. Cieľom Aliexpressu je prepojenie distribútorov produktov priamo so zákazníkmi z celého sveta. Aliexpress funguje na podobnom princípe ako eBay či Amazon. Už rýchlo po svojom vzniku si táto platforma získala stabilnú trhovú pozíciu.Webové stránky Aliexpress boli v roku 2019 dostupné už v 12 jazykoch. Trhovisko Aliexpress patrí medzi 50 najnavštevovanejších svetových webových stránok. 

Najsilnejším trhom pre Aliexpress je Španielsko, kde bola otvorená aj prvá prevádzka. Popularita Aliexpressu neustále narastá aj u nás. Návštevnosť stránky sa u nás odhaduje na niekoľko miliónov návštevníkov. Všetky dôležité informácie o Aliexpress nákupoch si môžete pozrieť na oficiálnom webe spoločnosti aliexpress.com.

Leták Aliexpress vyberá tie najlepšie akciové ponuky. Napriek tomu ste si z neho nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, 1day, PetCenter, Andrea Shop, BENU Lekáreň a ALLTOYS. Ponuka v Ostatné budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Aliexpress

Assortment

Cez Aliexpress môžete  nakupovať výrobky doslova od výmyslu sveta. Nájdete tu dámsku, pánsku a detskú módu, telefóny, počítače, spotrebnú elektroniku, potreby do domácnosti, hodinky, knihy, tašky a mnoho ďalšieho tovaru za prekvapivo nízke ceny. Už prvý rok po spustení tvorilo sortiment Aliexpressu viac ako 5 miliónov produktov. 

Pre lepšiu orientáciu je všetok tovar zoradený do prehľadných kategórii. Aliexpress nakupovanie je teda jednoduché, rýchle a lacné. Aliexpress produkty predstavujú produkty od rôznych distribútorov, pričom rovnaký produkt môže byť dostupný u viacerých predajcov. Líšiť sa však môže cena, kvalita a prístup predajcu. Pred nákupom cez Aliexpress si preto nezabudnite pozrieť súhrn tých najlepších ponúk v letáku AliExpress leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA