Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
TIP travel
3/5

TIP travel leták od 13.12.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

TIP travel leták

Katalóg TIP travel vás zoberie na púť aj exotickú dovolenku

3/5
Actual brochure

Cestovná kancelária TIP travel patrí k najväčším cestovným kanceláriám na Slovensku. Služby CK TIP travel ročne využije množstvo spokojných zákazníkov. Vďaka výhodnej ponuke TIP travel 2023, platnej od 13.12.2022, sa k nim môžete pridať aj vy. Nájdete ju tu.

Okrem výhodných cien a širokej ponuky ponúka CK TIP travel aj rôzne časovo obmedzené akcie ako first minute zľavy, jednorazové bonusy, či zájazdy pre deti zdarma. Sledujte s nami ponuku TIP travel online a nenechajte si už viac ujsť žiadnu z limitovaných akcií. Veď cestovať sa dá aj výhodnejšie, tak prečo si to nedopriať.

TIP travel – dovolenka bez starostí

Shop

Cestovná kancelária TIP travel vznikla v roku 2002 v Piešťanoch. Je súčasťou spoločenstva 4 cestovných kancelárií - Seneca tour, Koala Tours, Tatra tour a Tip Travel. Dovolenku TIP travel si môžete zakúpiť online alebo v niektorej z kamenných pobočiek cestovnej kancelárie. Pobočky TIP travel, kde sú vám k dispozícii skúsení predajcovia, ktorí vám radi pomôžu s výberom dovolenky, nájdete napríklad v nasledujúcich mestách: Bratislava.

Celý zoznam pobočiek TIP travel aj s ich aktuálnymi otváracími hodinami a dôležité informácie o nákupe dovolenky TIP Travel nájdete na oficiálnej webovej stránke cestovnej kancelárie tiptravel.sk.

Ponuku TIP travel tvoria rôzne druhy zájazdov. Napriek tomu ste si z nich nevybrali ten pravý? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Cestovanie. Ponuka zájazdov od Satur, Kartago tours, Turancar a Invia sa možno viac trafí do vášho vkusu či finančných možností.

Sortiment TIP travel

Assortment

V ponuke cestovnej kancelárie TIP travel p nájdete zájazdy s možnosťou vlastnej, leteckej alebo autobusovej dopravy. Vybrať si môžete z destinácií ako sú Bulharsko, Chorvátsko, Taliansko, Albánsko, Malta, severný Cyprus, Turecko, Kréta, Rhodos, Korfu, Zakynthos či Spojené Arabské Emiráty. Ako jedna z mála cestovných kancelárií na Slovensku ponúka TIP Travel aj zájazdy do slnečnej Kalábrie, na talianske ostrovy Sicília a Sardínia, do španielskej Andalúzie a na ostrov Malorka.

Okrem dovolenky sa s CK TIP travel môžete vybrať aj na poznávací alebo pútnický zájazd. K dispozícií sú známe pútnické destinácie ako Rím, Lurdy, Izrael, Medžugorie, Libanon či Konštantínopol. V rámci poznávacieho zájazdu s TIP travel môžete so skúseným sprievodcom preskúmať Rím, Paríž alebo napríklad aj Gruzínsko. Vybrať si môžete podľa vlastných preferencií leteckú alebo autobusovú dopravu.

TIP travel ponúka pestré možnosti ako spoznať svet. Pozrite si ponuku TIP travel v katalógu s názvom TIP travel leták a vydajte sa za oddychom, zábavou, spoznávaním či duchovným zážitkom hoc aj hneď.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Ďalšie reťazce z kategórie Cestovanie

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
TIP travel
TIP travel

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.