Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Super Zoo leták 7/2024 → Aktuálny online katalóg

Super Zoo

Super Zoo leták

Super Zoo leták– rozmaznajte svojich domácich miláčikov

3/5
Actual brochure

Obchod Super Zoo je známy ako odborník v starostlivosti o zvieratá. Či už chováte rybičky, psov, plazy alebo iné zvieratá, pre svojich domácich miláčikov tu vždy nájdete presne to, čo aktuálne potrebujete. A to s odborným poradenstvom a za výhodné ceny.

Super Zoo totiž prináša svojim zákazníkom pravidelné akcie, ktoré robia nákup chovateľských potrieb ešte výhodnejší. Výber tých najlepších akcií nájdete v Super Zoo letáku. Ide o dvojmesačník, v ktorom okrem výberu akcií na chovateľské potreby nájdete aj množstvo rád z oblasti chovateľstva. Najnovší Super Zoo leták, platný od 01.06.2024 , si môžete prečítať tu.

Super Zoo pravidelne prináša rôzne limitované akcie. Sledujte s nami Super Zoo online a nenechajte si viac ujsť žiadnu z nich. Svojmu domácemu miláčikovi môžete predsa dopriať to najlepšie aj bez toho, aby to muselo zruinovať váš rodinný rozpočet.

Super zoo ponúka chovateľské potreby pre rôzne druhy zvierat aj živé zvieratá

Shop

Za vznikom spoločnosti Super Zoo stojí milovník akváriových rybičiek – Dušan Plaček. Počiatky Super Zoo siahajú ešte do roku 1991, kedy pán Plaček založil spoločnosť zameranú na veľkoobchod s chovateľskými potrebami. Maloobchodná značka Super Zoo začala svoje pôsobenie v Českej republike v roku 2004. Na našom trhu pôsobí od roku 2008. Okrem Slovenskej a Českej republiky nájdete Super Zoo napríklad aj v Slovinsku a Poľsku. Celkovú predajnú sieť spoločnosti tvorí viac ako 220 kamenných predajní a Super Zoo e-shop. Okrem predaja chovateľských potrieb a zvierat sa Super zoo zameriava aj na šírenie osvety, vzdelávanie chovateľov a podporu zvieracích útulkov.

U nás môžete chovateľské potreby a zvieratá Super Zoo nakupovať vo viac ako 60 predajniach. Predajňu chovateľských potrieb Super Zoo nájdete napríklad v nasledujúcich mestách Bratislava, Košice, Zvolen, Prešov, Trenčín a Nitra. Predajne Super Zoo sú väčšinou situované vo veľkých obchodných centrách a ich otváracie hodiny sa môžu líšiť. Kompletný zoznam predajní aj s ich aktuálnymi otváracími hodinami aj Super Zoo e-shop nájdete na oficiálnej webovej stránke obchodu superzoo.sk.

Leták Super Zoo prináša pestrý sortiment chovateľských potrieb za výhodné ceny. Napriek tomu ste v ňom nenašli to pravé pre vášho domáceho miláčika? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň. Ponuka chovateľských potrieb v Ostatné vás možno osloví viac.

Sortiment v Super Zoo

Assortment

Super Zoo ponúka chovateľské potreby a krmivá vlastných aj svetových značiek. V ponuke nechýbajú ani živé zvieratá ako sú rôzne druhy rybičiek, morčatá, škrečky či papagáje.

Zo svetových značiek krmív a chovateľských potrieb nájdete v predajniach a na e-shope Super Zoo značky ako: Fluval, Eukanuba, Applaws, Animonda, Brit, Prospera, Royal Canin, Alpha Spirit,, Rinti, Tetra, Hagen, Vitakraft, Exo-terra, Versele-Laga, Ferplast, Trixie, Scruffs, Beaphar, Savic, Nature Land a mnoho ďalších. A vlastné značky Super Zoo Ontario, Prospera Plus, Rasco, Aqua, Excellent, Magic Cat, Dog Fantasy, Small Animals a Repti Planet.

Jednotlivé výrobky sú v predajniach aj Super Zoo e-shope uložené podľa starostlivo zvoleného konceptu založeného na druhu a značke tak, aby nákup v Super Zoo bol jednoduchý a rýchly. 

Stále váhate či bude Super Zoo tým správnym partnerom v oblasti starostlivosti o vášho domáceho miláčika? Leták Super Zoo s názvom Super Zoo leták vás rýchlo presvedčí, že lepšie si vybrať nemôžete.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA