Kimbino
Kimbino
Raja
3/5

Raja BLACK FRIDAY 2023 leták || Online výpredaj

REKLAMA
REKLAMA

Raja leták

Leták Rajapack prináša pestrý sortiment obalových materiálov

3/5
Actual brochure

Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Rajapack. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. Za skvelé ceny si v obchode Rajapack môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom letáku Rajapack platnom od 01.10.2023 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové letáky  Rajapack vychádzajú nepravidelne. Mať stále dokonalý prehľad o Rajapack akciách  sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však nie je žiadny problém. Sledujte Rajapack online a už vám neutečie žiadna výhodná ponuka. Najnovší leták Raja leták ste už čítali?

Rajapack – európska jednotka v balení

Shop

Spoločnosť Rajapack predstavuje medzinárodnú spoločnosť francúzskeho pôvodu, ktorá sa špecializuje na predaj obalových materiálov. Spoločnosť aktuálne pôsobí v 18 európskych krajinách. Nakupovať v  Rajapack môžete prostredníctvom e-shopu.

Všetky dôležité informácie o nákupe si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu rajapack.sk.

Leták Rajapack ponúka široký výber tovaru. Napriek tomu ste v ňom nenašli to, čo práve potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň. Ponuka v Ostatné budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Rajapack

Assortment

Sortiment spoločnosti Rakapack tvorí obalový materiál ako sú  kartónové škatule, vrecká, rôzne fólie, obálky a mnoho ďalších užitočných pomocníkov. Spoločnosť ponúka viac ako 120 000 produktov pre profesionálne balenie, zasielanie, vyplňovanie, fixáciu, ochranu, prepravovanie a skladovanie tovaru.  

Vďaka pestrému sortimentu Rajpack si ľahko vyberiete vhodný obalový materiál. A ešte aj ušetríte. Leták Raja leták pravidelne prináša množstvo akcií. Celý sortiment si môžete pozrieť v Rajapack katalógu. Neprehliadnite už žiadne zľavy Rajapack. Sledujte ponuku obchodu Rajapack online. Len tak máte istotu, že o všetkých novinkách budete vedieť ako prvý. S nami máte leták Rajapack vždy po ruke. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

Raja BLACK FRIDAY 2023

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu Raja. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2023 v novom Raja letáku!
Najnovší leták s názvom Raja leták je platný od od nedele 01.10.2023. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode Raja. V kategórii Ostatné nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie Black Friday a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Víno
Krém
Telefón
Video
Adaptér
Váha
Regál
Stôl
Polica
Pracovná doska
Mydlo
Rukavice
Toaletný papier
Rebrík
Tefal
Kancelársky papier
Puzzle

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.