Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Answear leták od 01.07.2024 + ponuka na budúci týždeň

Answear

Answear leták

Answear leták to je vždy parádny výpredaj

3/5
Actual brochure

Obchod Answear je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Answear a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Answear prichádza pravidelne s novými výpredajmi. Aktuálny leták Answear, platný od 01.07.2024,  je toho jasným dôkazom. Pozrieť si ho môžete tu.

Ponuka Answear je pestrá a tešiť sa na nové zľavy môžete pravidelne. Na výber tých najlepších akcií v Answear letáku sa môžete tešiť minimálne raz za týždeň. Okrem toho Answear pravidelne organizuje answear black friday 2024. Rok za akciou Answear akciou black Friday nie je len tak náhodou. V Answear je táto akcia dostupná pravidelne, viackrát do roka. A to sa len tak nevidí. Tak ako aj neuveriteľné zľavy v najnovšom letáku Answear Answear novinky ženy.

Spoločnosť Answear

Shop

Internetový obchod Answear vznikol v Poľskej republike v roku 2010. Už pár rokov po svojom vzniku sa stal jedným z najúspešnejších internetových obchodov vo svojej domovskej krajine. Od marca v roku 2014 začal obchod postupne expandovať aj do ďalších svetových krajín. Vďaka tomu si kvalitné oblečenie známych značiek od Answear môžeme užiť aj u nás.

Prečítať si viac o úspechu Answear a nakupovať prostredníctvom Answear e-shopu môžete na oficiálnej webovej stránke predajcu answear.sk.

Ponuka oblečenia a obuvi od Answear je pestrá. Svojho favorita si tu ľahko vyberie skoro každý. Napriek tomu ste si z letáku Answear nič nevybrali? Skúste pozrieť aj ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Ponuka v letákoch od Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC, vám možno bude bližšia.

Sortiment Answear

Assortment

Answear ponúka viac ako 75 000 produktov, ktoré si môžete pozrieť aj na 300 módnych fotografiách. V ponuke obchodu Answear nájdete známe značky obuvi a oblečenia ako sú Guess, Mango, Vero Moda, Adidas, New Balance, Nike, Lee, Levis, Wrangler, Diesel. Tommy Hilfiger či Valentino.

Okrem pravidelného rozširovania módneho sortimentu sa obchod Answear venuje aj vytváraniu prehľadu aktuálnych módnych trendov. Ľahko si tu tak vyberiete celý outfit zložený z toho najlepšieho, čo sa v ponuke módnych trhov na aktuálnu sezónu nachádza.

Prelistujte si najnovší Answear leták Answear novinky ženy a nechajte sa unášať módnymi trendmi aj vy.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA