Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Blanco leták od 01.02.2024 + ponuka na budúci týždeň

Blanco

Blanco leták

Blanco leták – výhodná ponuka drezov a batérii

3/5
Actual brochure

Len málokto nepozná obchod Blanco. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Blanco a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo vaša kuchyňa potrebuje a ešte k tomu za výhodné ceny. Najnovší leták Blanco, platný od 01.02.2024, si môžete prezrieť tu.

Letáky Blanco vychádzajú nepravidelne, vždy, keď si obchod pripraví pre svojich zákazníkov nejakú špeciálnu akciu. Výborným príkladom je Blanco back friday, ktorý je zárukou výhodných cien. Okrem letákov, obchod vydáva Blanco katalog 2024, v ktorom nájdete kompletnú ponuku obchodu. Sledovať ponuku Blanco online a mať tak dokonalý prehľad o zľavách a novinkách obchodu sa oplatí. Výber zliav v Blanco letáku Blanco leták ste už videli?

Blanco – drezy a batérie najvyššej kvality

Shop

Spoločnosť Blanco bola založená v roku 1925 v nemeckom meste Oberderdingenu ako malá rodinná firma. Dnes má spoločnosť viac ako 1200 zamestnancov a patrí patrí k najrenomovanejším firmám pôsobiacich v oblasti spracovania nerezových materiálov a výrobe gastronomických zariadení. Výhradným distribútorom značky Blanco pre Slovenskú republiku je firma Ancor Slovakia,  ktorá vznikla v roku 2001.

Viac o pôsobení Blanco na Slovensku nájdete na oficiálnej stránke predajcu blanco.sk.

Nenašli ste v letáku Blanco to čo potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. V JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield budete možno úspešnejší.

Sortiment Blanco

Assortment

V ponuke Blanco nájdete nerezové drezy, silgranitové drezy, keramické drezy, steelart drezy, kuchynské batérie, košové systémy, drviče odpadu, dávkovače saponátov, konfigurátor farieb, čističe batérií a drezov.

Blanco leták Blanco leták vyberá tie najlepšie akciové ponuky. Kompletnú ponuku drezov nájdete v Blanco drezy katalog.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA