Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Vivre leták od 01.07.2024 + ponuka na budúci týždeň

Vivre

Vivre leták

Vivre leták je plný štýlového nábytku aj lifestylových doplnkov

3/5
Actual brochure

Obchod Vivre je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. V obchode Vivre nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Vivre pravidelne. Vivre leták vždy prináša zaujímavé akcie a výpredaje. Čo na vás čaká vo Vivre od 01.07.2024? To si môžete pozrieť v najnovšom Vivre letáku. Nájdete ho tu

Najlepšie ponuky z Vivre katalógu sa vždy vypredávajú veľmi rýchlo. Sledujte ponuku od Vivre online. Len tak máte istotu, že vám nikdy neunikne žiadna výhodná akcia na Vivre nábytok či horúce novinky v sortimente. 

Vivre - žite a užívajte si každú chvíľu

Shop

Internetový obchod Vivre vznikol v roku 2012. Dnes je nábytok Vivre dostupný už v 9 krajinách a Vivre patrí medzi najväčšie a najobľúbenejšie internetové obchody s nábytkom v strednej a východnej Európe. Nakupovať vo Vivre môžete prostredníctvom e-shopu, alebo mobilnej aplikácie dostupnej v App Store alebo Google Play. 

Všetky dôležité informácie o nákupe aj internetový obchod Vivre Slovensko nájdete na oficiálnej webovej stránke predajcu vivrehome.sk.  

Katalóg Vivre ponúka množstvo zliav. Napriek tomu ste si z neho nevybrali svojho favorita? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Ponuka v letákoch od JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield vás možno osloví viac.  

Sortiment Vivre

Assortment

Ponuku obchodu Vivre tvorí viac ako 150 tisíc výrobkov vyše 1000 rôznych značiek. Z pohodlia svojho domova tu môžete nakúpiť nábytok, ale aj rôzny bytový textil a dekorácie, svietidlá či rôzne lifestylové výrobky a športové príslušenstvo. Všetky Vivre výrobky sú rozdelené do prehľadných kolekcií, vďaka čomu je nákup rýchly a jednoduchý. 

Leták Vivre prináša množstvo zliav a nákup robí ešte výhodnejším bodový vernostný systém. Neváhajte. Prelistujte si najnovší leták Vivre s názvom Vivre leták a na prázdno určite neodídete. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA