Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
John Garfield
3/5

John Garfield leták od 08.09.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

John Garfield leták

John Garfield leták prináša štýlovú módnu obuv a koženú galantériu

3/5
Actual brochure

Katalóg John Garfield prináša tie najlepšie ponuky obuvi a koženej galantérie nielen v predajniach John Garfield, ale široko-ďaleko. Neveríte? Presvedčiť sa o tom môžete v aktuálnom katalógu John Garfield platnom od 08.09.2023. Nájdete ho tu. Ale pozor. Bez toho, aby ste si vybrali svoj vytúžený módny kúsok, ho zavriete len ťažko.

John Garfield to totiž nie sú len kvalitné výrobky, ale aj výhodné ceny. Pravidlom sú aj sezónne výpredaje a zaujímavé John Garfield akcie, aké nenájdete nikde inde. Mimoriadne obľúbená je napríklad John Garfield akcia 1+1. Áno, naozaj čítate správne – jeden pár topánok či kabelku si zaplatíte a druhý získate zvýhodnene. Nezabudnite preto s nami sledovať John Garfield online až vám už neutečie žiadna špeciálna akcia. Aj o výpredaji v John Garfield budete vďaka nám vedieť ako prvý. A to sa naozaj oplatí, keďže tie najlepšie kúsky sa vždy vypredajú neuveriteľne rýchlo.

John Garfield už viac ako 150 rokov prináša najvyššiu kvalitu z oblasti koženej obuvi a doplnkov

Shop

John Garfield vznikol v USA v 2. polovici 19. storočia, oficiálne však predajca John Garfield začal svojej pôsobenie až v roku 1992. Už od svojho vzniku dbá spoločnosť na vysokú kvalitu ponúkaných výrobkov. Dôkazom je aj množstvo ocenení, ktoré za roky svojho pôsobenia John Garfield získal na domácich, ale aj medzinárodných podujatiach. Predajnú sieť John Garfield tvorí množstvo obchodov po celom svete. Nájdete ich prevažne vo veľkých nákupných centrách. U nás môžete kvalitnú obuv a ďalšie kožené výrobky od John Garfield nakupovať v nasledujúcich mestách Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Žilina, Lučenec, Piešťany, Banská Bystrica a v mnohých ďalších.

Aktuálne otváracie hodiny jednotlivých obchodov John Garfield aj e-shop nájdete na oficiálnej stránke obchodu johngarfield.sk.

Nenašli ste v katalógu John Garfield svoj vytúžený kúsok? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Ponuka obuvi a doplnkov v Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC sa možno viac trafí do vášho vkusu.

Sortiment John Garfield

Assortment

Ponuku predajní John Garfield tvorí vychádzková, športová, spoločenská, dámska, pánska aj detská obuv, kabelky, tašky, opasky, športové vaky, pančušky, ponožky, silonky, dáždniky, šperky z chirurgickej ocele a striebra. 

Nájdete tu známe značky ako John Garfield, Polo Golden, Tamaris, La Vita, Starheight, Miss Rieker, Hackers, Marco Tozzi, Adidas a Caprice.

Pod značkou John Garfield sa ukrýva prvotriedna kvalita vyhotovená z kvalitných ušňových materiálov so zameraním na vysoký komfort a image. Starheight ponúka športovú obuv a oblečenie určené pre dynamických, športovo aktívnych ľudí bez rozdielu veku.

Celý sortiment John Garfield je vystavaný tak, aby si v ňom našli svoje malí i veľkí, športovci aj elegáni a zároveň ste si našli obuv do každého počasia aj domácnosti.

Tak čo, ktorý kúsok z aktuálneho katalógu John Garfield John Garfield leták rozšíri váš šatník? 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
John Garfield

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.