Kimbino
Kimbino

Andrea Shop leták od 17.06.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
Andrea Shop
REKLAMA

Andrea Shop leták

Leták Andrea Shop Plus

3/5
Actual brochure

Na Slovensku asi nenájdeme niekoho, kto by nepoznal obchod Andrea Shop Plus. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovenského trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Andrea Shop Plus typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Andrea Shop Plus svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom Andrea Shop letáku platnom od 17.06.2024 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové Andreashop letáky vychádzajú nepravidelne. Mať stále dokonalý prehľad o akciách Andrea Shop sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude jednoduché. Sledujte Andrea Shop online a už vám neutečie žiadny výpredaj Andrea Shop. Najnovší leták Andrea Shop leták ste už čítali?

Andrea Shop Plus – široký výber kvalitných výrobkov za mimoriadne priaznivé ceny

Shop

Spoločnosť Andrea Shop vznikla v roku 1993. V čase vzniku išlo o jednu z prvých spoločnosti u nás, ktoré začali distribuovať elektroniku svetových značiek. Spočiatku predávala svoj tovar prostredníctvom kamenných predajní. Zlom nastal v roku 2008, kedy sa spoločnosť rozhodla vstúpiť na internetový trh s elektrom. O tom, že išlo o správne rozhodnutie, dnes už nie je žiadnych pochýb. Už krátko po spustení sa e-shop Andrea Shop stal jedným z popredných trhových hráčov a svoju pozíciu si drží dodnes. Nakupovať elektroniku od Andrea shop tak dnes môžete prostredníctvom e-shopu a kamenných predajní, ktoré nájdete v nasledujúcich mestách: Šaľa, Šamorín, Dunajská Streda, Kolárovo, Nové Zámky.

Otváracie hodiny aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu andreashop.sk.

Leták Andrea Shop ponúka široký výber elektroniky za výhodné ceny. Napriek tomu ste si z neho nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, BENU Lekáreň a ALLTOYS. Ponuka v Ostatné budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Andrea Shop Plus

Assortment

Sortiment internetového obchodu Andrea Shop tvorí viac ako 70 000 produktov. Viac ako 2/3 ponúkaného tovaru sú dostupné skladom, vďaka čomu ich môžete mať doma už pár dní od objednania. Nájdete tu rôznu elektroniku, hračky, drogériu, športové potreby aj výrobky z oblasti staroslivosti o telo. 

Či už sa chystáte na nákup novej práčky, chladničky, telefónu, notebooku či hračiek alebo drogérie Andrea Shop bude tou správnou voľbou. Presvedčiť sa o tom môžete v letáku Andrea Shop leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA