Kimbino
Kimbino
REKLAMA

EXIsport leták od 09.05.2024 + ponuka na budúci týždeň

EXIsport

EXIsport leták

Leták EXIsport poteší každého športovca

3/5
Actual brochure

Len málokto nepozná obchod EXIsport. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu. EXIsport ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. EXIsport neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. Aké zľavy na vás čakajú od 09.05.2024 ? To si môžete pozrieť v novom EXIsport letáku. Nájdete ho tu.

Nové EXIsport letáky vychádzajú nepravidelne. Udržať si dokonalý prehľad o akciách v EXIsport sa preto môže zdať byť zložité. Je to však jednoduchšie, než si myslíte. Sledujte  s nami EXIsport online a už vám neutečie žiadna akcia či výpredaj. Z najnovšieho EXIsport letáku EXIsport leták ste si už vybrali svojich favoritov? Okrem letákov vydáva obchod EXIsport katalóg. V katalógoch si môžete pozrieť kompletnú ponuku z určitej oblasti.

EXIsport – vyvážený pomer ceny a kvality

Shop

Spoločnosť EXIsport vznikla v roku 2001. Zakladateľmi značky sú Miroslav Blaško a Tomáš Bel. Prvá kamenná predajňa EXIsport bola otvorená v roku 2003 v Košiciach. Dnes môžete nakupovať v obchodoch EXIsport v nasledujúcich slovenských mestách Bratislava, Košice, Prešov, Trnava, Žilina a Banská Bystrica.

Okrem návštevy kamennej predajne môžete na nákup tovaru od EXIsport využiť aj e-shop. Otváracie hodiny jednotlivých predajní, e-shop a ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu exisport.com.

Leták EXIsport ponúka široký výber športových potrieb. Napriek tomu ste si z neho nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC. Ponuka v letákoch Odev, obuv a šport budete pre vás možno zaujímavejšia.

Sortiment EXIsport

Assortment

Sortiment exisport tvoria športové potreby privátnych aj známych značiek. Základným predpokladom pri vývoji produktov pod vlastnou značkou EXIsport je inšpiratívny dizajn, kvalita, dôslený výber materiálov a technologických postupov pri výrobe. Výsledkom je tovar najvyššej kvality, ktorý zákazníkov zabezpečí maximálne pohodlie.  

Nákup v EXIsport bude tou správnou voľbou pre každého kto hľadá kvalitu, ktorá si môže dovoliť. Výber tých najlepších ponúk nájdete v aktuálnom EXIsport leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA