Len málokto nepozná obchod EXIsport. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu EXIsport ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne: za skvelé ceny! EXIsport neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 15.07.2019 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Výhodnými cenami Vás možno prekvapia aj obchody Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Barefootky, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon, Deichmann.

Váhate, kam sa vybrať na nákupy? Pobočky obchodu EXIsport nájdete vo viacerých mestách, napríklad v Košice, Nitra, Prešov, Martin, Trenčín, Trnava. Hľadali ste niečo, čo na našej webovej stránke chýba? Skúste šťastie na domovskej stránke obchodu www.exisport.com.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu EXIsport online. Viete, že práve chránite životné prostredie? Čím? Tým, že nelistujete papierový leták obchodu EXIsport, ale online leták!