EXIsport
3/5

EXIsport Banská Bystrica leták + BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

EXIsport Banská Bystrica leták

3/5
Actual brochure
Len málokto nepozná obchod EXIsport. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu tu EXIsport ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny! EXIsport neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 22.11.2022, prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Výhodnými cenami vás možno prekvapia aj obchody ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon.

Váhate, kam sa vybrať na nákupy? Pobočky obchodu EXIsport nájdete vo viacerých mestách, napríklad v Bratislava, Košice, Prešov, Trnava, Žilina. Hľadali ste niečo, čo na našej webovej stránke chýba? Skúste šťastie na domovskej stránke obchodu exisport.com.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu EXIsport online.

Ako začať konečne šetriť? Predsa vďaka lacnejším nákupom!

Je ťažké nepremeškať tie najvýhodnejšie ponuky obchodu EXIsport, keď chodíte do práce a máte veľa iných starostí? Takto skúste inak. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Tým si zaistíte rýchly prehľad nad všetkými akciami obchodu EXIsport.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky EXIsport v meste Banská Bystrica

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
EXIsport
EXIsport