Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Elpo nábytok
3/5

Elpo nábytok leták od 04.06.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Elpo nábytok leták

Elpo nábytok leták – všetko od nábytku, cez bytové doplnky až po kuchyne na mieru

3/5
Actual brochure

Obchod Elpo nábytok je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Ponuka obchodu Elpo nábytok je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa Vám budú aj ceny. Pravidelné a nové akcie, to je doména obchodu Elpo. tu, nájdete nový Elpo nábytok leták, platný od 04.06.2023, ktorý sa len tak hemží výhodnými ponukami.

Nový leták Elpo nábytok vychádza nepravidelne, niekoľkokrát do roka. Sledujte Elpo online, aby vám neutiekol žiadny ich nový leták, plný kvalitného nábytku. Okrem akciových letákov si môžete pozrieť aj katalóg Elpo nábytok, ktorý obsahuje kompletnú ponuku obchodu. V špecializovaných katalógoch, ako je napríklad katalóg Elpo nábytok sedačky, nájdete vždy ponuku vybraných druhov nábytku. Nájsť si svoj vytúžený nábytok do obývačky či inej časti domu je vďaka výborne spracovanej ponuke Elpo katalógov jednoduché. A nesklame vás ani akciová ponuka v letáku Elpo nábytok Elpo nábytok leták. Tam vždy na pár stranách nájdete špeciálne akciové ponuky vybraných druhov nábytku.

Elpo nábytok – výrobca nábytku z južného Slovenka

Shop

Spoločnosť Elpo nábytok vznikla v roku 1991. Výrobe nábytku s vlastným programom sa venuje od roku 1993. V rozmedzí rokov 1993 až 2006 Elpo dodával nábytok svojim partnerom do vyše 100 predajní na Slovensku a zároveň sa venoval aj zariaďovaniu interiérov na kľúč. Dnes môžete nakupovať nábytok Elpo v predajniach v meste Veľký Krtíš a Levice.

Okrem návštevy kamennej predajne si môžete nábytok Elpo zakúpiť aj prostredníctvom e-shopu. Kompletný zoznam predajní aj s ich otváracími hodinami a informácie o nákupe cez e-shop Elpo nájdete na oficiálnej stránke obchodu elpo-nabytok.sk.

Akciová ponuka letáku a katalógov Elpo je pestrá. Nenašli ste napriek tomu v nej nábytok, aký potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Ponuka nábytku v JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion a Tupperware vyhovie možno viac vášmu vkusu.

Sortiment Elpo nábytok

Assortment

V e-shope a predajniach Elpo nájdete nábytok, bytové doplnky, koberce, bytový textil, dvere aj kuchyne na mieru. Vybrať si novú predsieňovú zostavu alebo nábytok do obývačky môžete aj z pohodlia domova prostredníctvom katalógu Elpo alebo na e-shope. Pri návšteve predajne vám s výberom nábytku radi poradia skúsení predavači a využiť môžete aj návrh kuchyne na mieru.

Pred návštevou predajne si nezabudnute prelistovať nielen vybraný katalóg Elpo, ale aj leták Elpo Elpo nábytok leták, aby ste neprehliadli žiadnu zľavu.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Posteľ
Šatníková skriňa
Spálňová zostava
Komoda
Obývacia stena
Obývacia zostava
Stôl
Záhradný nábytok
Postele
Skriňa

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Elpo nábytok
Elpo nábytok

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.