Aktuálny katalóg - Jar 2019 - náhľad letáku obchodu Starkl platný od 02.01.2019
Aktuálny katalóg - Jeseň 2018 - náhľad letáku obchodu Starkl platný od 19.07.2018
Aktuálny katalóg - Jar 2018 - náhľad letáku obchodu Starkl platný od 08.01.2018
O obchode Starkl počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Starkl a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona.

Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu www.starkl.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Starkl kdekoľvek ste. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj Vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu Starkl online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.

Šetrenie nakupovaním nebolo nikdy jednoduchšie!

Sledovať aktuálne ponuky obchodu Starkl sa môžu zdať náročné na čas, ale nie je tomu tak. Stačí na to ísť múdro a prihlásiť s k odberu noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu už potom žiadnu akciu v obchode Starkl nezmeškáte, naviac ušetríte aj veľa času oproti listovaniu papierovými letákmi.