Kimbino
Kimbino
REKLAMA

STARKL katalóg 2024

Starkl

Starkl leták

Leták Starkl - najrozkvitnutejší leták na našom trhu

3/5
Actual brochure

O obchode Starkl počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Starkl a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Najnovší Starkl leták platný od 10.01.2024 je toho jasným dôkazom. Pozrieť si ho môžete tu.

Nové letáky Starkl vychádzajú rôzne, zvyčajne na začiatku sezóny. Mať dokonalý prehľad o akciách v obchode Starkl sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude malina. Sledujte Starkl online a už vám viac neunikne žiadna výhodná akcia. Najnovší Starkl katalóg, ponúka množstvo zaujímavých ponúk. Ktorá z nich sa stane novým doplnkom vašej záhrady? Okrem letákov Starkl vydáva aj starkl katalog 2024. V katalógu Starkl nájdete pokope celú ponuku.

Starkl – váš záhradník

Shop

Obchod Starkl predstavuje záhradníctvo, ktoré sídli v Bernolákove. Okrem návštevy kamennej predajne Starkl, môžete využiť aj online nákup prostredníctvom e-shopu. Všetko potrebné o online nákupe nájdete na oficiálnom webe predajcu starkl.sk.

Ponuka aktuálneho Starkl letáku je farebná, voňavá a výhodná. Napriek tomu ste v ňom nenašli tovar podľa vašich predstáv? Skúste pozrieť letáky ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Ponuka od JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield sa možno viac trafí do vášho vkusu.

Sortiment Starkl

Assortment

Ponuka Starkl zahŕňa široký sortiment  kvitnúcich aj nekvitnúcich rastlín. Nájdete tu pestrofarebné letničky na balkón, klasické cibuľoviny do záhrady, dreviny do ovocného sadu, liečivé rastliny aj rôzne okrasné kry a trávy. Nákup v Starkl odeje celú vašu záhradu do nového šatu. Aktuálny Starkl katalóg vám navyše pomôže aj veľa ušetriť.

Neprehliadnite už žiadne zľavy od Starkl. Sledujte ponuku obchodu Author online. Len tak máte istotu, že o všetkých novinkách budete vedieť ako prvý. S nami máte leták Starkl vždy po ruke. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA