Kimbino
Kimbino
Astratex
3/5

Astratex leták od 01.03.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA

Astratex leták

Leták Astratex – módna spodná bielizeň za výhodné ceny

3/5
Actual brochure

Na Slovensku asi nenájdeme niekoho, kto by nepoznal obchod Astratex. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovenského trhu. Nová akcia či Astratex výpredaj? Na oboje sa môžete tešiť pravidelne. Aktuálnu ponuku Astratex letáku, platnú od 01.03.2024, nájdete tu.

E-shop Astratex vyberá pre svojich zákazníkov prehľad najlepších zliav v Astratex letáku. Hoci leták od Astratexu vychádza nepravidelne, vždy je zárukou výhodných cien a výpredaju. Sledovať ponuku Astratexu by ste preto mali pravidelne. Len tak vám už neunikne žiadna z týchto lákavých ponúk. S nami tak môžete urobiť online z pohodlia domova. Aktuálny leták Astratex Astratex leták a Astratex výpredaj ste už videli?

Astratex – špecialista na spodnú bielizeň a plavky

Shop

Obchod Astratex začal v roku 2000 ako klasický zásielkový obchod so spodnou bielizňou. Z katalógového predaja na predaj prostredníctvom e-shopu prešla spoločnosť Astratex od roku 2005. Už krátko po svojom vstupe medzi internetové obchody sa e-shop Astratex stal jedným z top slovenských a českých e-shopov.

Obchod Astratex sa dnes venuje výhradne internetovému predaju. Zakúpiť si spodnú bielizeň Astratex nie je možné v žiadnej predajni, ani prostredníctvom katalógu, ako tomu bolo v minulosti. Spoločnosť prevádzkuje svoj e-shop nielen u nás a Českej republike, ale aj Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Bulharsku a Rakúsku. Navštíviť e-shop Astratex alebo zistiť viac o úspechu spoločnosti môžete na oficiálnej internetovej stránke predajcu astratex.sk.

Nenašli ste v obchode Astratex tovar podľa vášho vkusu? Skúste pozrieť v inom obchode z kategórie Odev, obuv a šport. Ponuka v Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, CCC a EXIsport možno viac vyhovie vašim požiadavkám.

Sortiment Astratex

Assortment

V ponuke obchodu Astratex nájdete široký výber kvalitnej bielizne pre ženy aj mužov. Či už nosíte jednu z najčastejších veľkosti alebo naopak zháňate netradične malú alebo veľkú veľkosť, v e-shope Astratex nájdete oboje. Okrem predaja spodnej bielizne sa e-shop špecializuje aj na predaj plaviek. Kompletnú ponuku e-shopu nájdete v Astratex katalógu. Výber najlepších zliav a Astratex výpredaj nájdete v letáku Astratex Astratex leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.