Najnovšie akciové letáky v kategórii Odev, obuv a šport

Zozbierali sme pre vás najnovšie akciové ponuky a letáky od obľúbených obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Kimbino vám ich pômože rýchlo nájsť a ušetriť tak pri nakupovaní. Nezabudnite pozrieť i najobľúbenejšie značky ako Kik, Pepco, NEW YORKER, Takko, Bonprix, CCC, Deichmann, Intersport, Decathlon a GATE a aj mnoho ďalších.

Naplánujte si vďaka Kimbinu svoje najbližšie nakupovanie o niečo šikovnejšie. Pozrite si napríklad:

Aktuálne je v kategórii Odev, obuv a šport k dispozícii 3 online letákov, ktoré sme pre vás prehľadne usporiadali.

Vedeli ste, že niekedy sa môžu akciové ponuky meniť v závisloti od mesta, v ktorom sa obchod nachádza? Na Slovensku patria medzi najvyhľadávanejšie mestá Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Žilina a Košice. Skontrolujte letáky v niektorom z nich, alebo si zvoľte to vaše, vpravo hore v hlavičke stránky. Budete mať tak prehľad o ponukách určených priamo pre vašu lokalitu.

Nemáte čas sledovať všetky nové akcie? My tomu rozumieme. Pripravili sme pre vás preto mobilnú aplikáciu Kimbino, ktorá vás prostredníctvom push notifikácii sama upozorní na nový leták. Vďaka tomu budete o najnovších zľavách informovaní ešte skôr. Chceme chrániť životné prostredie, a preto si ceníme, že ste sa rozhodli používať Kimbino, ktoré nahrádza tisícky papierových letákov ich online verziami. Najnovšie akcie kategórie Odev, obuv a šport tak môžete prehľadávať kedykoľvek a kdekoľvek a zároveň pomôžete aj našej planéte. No nie je to skvelé?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt