Najnovšie akciové letáky v kategórii Ostatné

V kategórii Ostatné pre vás vyberáme tie najnovšie akciové ponuky a letáky od vašich obľúbených obchodov dostupných na Slovensku, ktoré vám pravidelne prinášajú množstvo skvelých zliav. Nezabudnite pozrieť i najobľúbenejšie značky ako Slovnaft, Dráčik, Tchibo, 1day, Flying Tiger Copenhagen, Dr. Max, BENU Lekáreň, AliExpress, TESCOMA a Andrea Shop a aj mnoho ďalších.

Naplánujte si vďaka Kimbinu svoje najbližšie nakupovanie o niečo šikovnejšie. Pozrite si napríklad:

Aktuálne je v kategórii Ostatné k dispozícii 3 online letákov, ktoré sme pre vás prehľadne usporiadali.

Vedeli ste, že niekedy sa môžu akciové ponuky meniť v závisloti od mesta, v ktorom sa obchod nachádza? Na Slovensku patria medzi najvyhľadávanejšie mestá Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Žilina a Košice. Skontrolujte letáky v niektorom z nich, alebo si zvoľte to vaše, vpravo hore v hlavičke stránky. Budete mať tak prehľad o ponukách určených priamo pre vašu lokalitu.

Nemáte čas sledovať všetky nové akcie? My tomu rozumieme. Pripravili sme pre vás preto mobilnú aplikáciu Kimbino, ktorá vás prostredníctvom push notifikácii sama upozorní na nový leták. Vďaka tomu budete o najnovších zľavách informovaní ešte skôr. Pridajte sa k nám a dajme spoločne zbohom papierovým letákom! S Kimbinom máte ponuky vašich obľúbených obchodov v kategórii Ostatné stále po ruke, kdekoľvek ste, 24 hodín denne. Naplánujte si svoje nákupy a ušetrite ešte dnes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt