Kimbino
Kimbino
REKLAMA

ALZA leták od budúceho týždňa → Aktuálny výpredaj online

Alza

Alza leták

Alza leták – výber toho najlepšieho od zeleného mužíčka

3/5
Actual brochure

Na Slovensku asi nenájdeme človeka, ktorý by nepoznal obchod Alza a jeho maskota zeleného mužíčka. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovenského trhu. V internetovom obchode Alza nájdete za výhodné ceny takmer všetko, na čo si spomeniete. Navyše, Alza si váži svojich zákazníkov a  pravidelne ich teší novými výhodnými akciami. Aká akcia na vás čaká v Alze od budúceho týždňa, ? Na to sa môžete pozrieť na našej webovej stránke.

Zľavy v Alze, to nie je len obľúbený Alza Black Friday, ale množstvo rôznych pravidelných zľav v Alza letáku a špeciálne Alza kupóny. Alza leták aj zľavy vychádzajú nepravidelne, často aj viackrát do týždňa a platia len obmedzený čas. Sledujte obchod Alza online, aby vám viac neušla žiadna zľava. Aktuálny Alza leták Alza leták vás isto presvedčí, že mať prehľad o zľavách v Alze sa rozhodne oplatí.

Mimozemšťan, ktorý sa stal legendou

Shop

Počiatky spoločnosti Alza siahajú až do roku 1994, preto obchod Alza môžeme právom označiť za skúseného dospeláka na trhu internetového obchodu. Za zrodom jedného z najznámejších internetových obchodu u nás stojí šikovný Čech Aleš Zavoral. V svojich začiatkoch Alza pôsobila ako malý internetový obchod s elektrom v Českej republike , no pomerne rýchlo si začala budovať svoje významné trhové postavenie. Po úspechu v domácej krajine, obchod postupne expandoval k nám do Slovenskej republiky (rok 2004) a neskôr aj do ďalších krajín Európskej únie (rok 2014).

Okrem internetového predaja je Alza známa aj svojimi pobočkami, ktoré slúžia nielen na vyzdvihnutie objednaného tovaru, ale ponúkajú aj možnosť priameho nákupu vybraného sortimentu. V Slovenskej republike má dnes Alza svoju pobočku takmer v každom krajskom meste. Nájdeme ju napríklad v meste Žilina, Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Martin, Nitra, Prešov, Trenčín.  

Otváracie hodiny jednotlivých Alza predajní sú rôzne. Okrem návštevy predajne Alza poskytuje aj možnosť vyzdvihnutia tovaru prostredníctvom AlzaBoxu.  Aktuálne otváracie hodiny, ale aj kompletnú sieť AlzaBoxov nájdete na oficiálnej stránke obchodu alza.sk.

Nenašli ste v obchode Alza elektro, ktoré ste hľadali? Skúste pozrieť ponuku aj ďalších obchodov z kategórie Elektronika. Ponuka Datart, Planeo Elektro, Euronics, MALL.sk, Okay, NAY Elektrodom, Whirlpool, Pro Elektro, ED Profi a ELSATEX vás možno milo prekvapí.

Sortiment Alza

Assortment

Sortiment Alzy bol pôvodne zameraný na predaj elektra rôzneho druhu – mobilné telefóny a príslušenstvo, počítače, notebooky a príslušenstvo, malé aj veľké domáce spotrebiče či spotrebiče zamerané na starostlivosť o osobnú hygienu.

Dnes nájdeme v ponuke eshopov aj kamenných predajní okrem elektrospotrebičov aj široký výber hračiek, športových potrieb, parfumov, drogérie a hodiniek.

A to všetko za výhodné ceny. Aktuálny leták Alza leták je toho jasným dôkazom.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA