Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Kramp katalóg od budúceho týždňa » Aktuálny leták online

Kramp

Kramp leták

3/5
Actual brochure
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Kramp. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu.
Vďaka pestrej ponuke obchodu Kramp a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete.
Zákazníci si už zvykli, že Kramp pravidelne ponúka nové akcie. Preto aj oni pravidelne klikajú na našej webovej stránke, aby zistili, aká akcia je práve dnes, teda od budúceho týždňa.
Pozrite si taktiež ponuku obchodov JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield! Patria medzi významných konkurentov obchodu Kramp.

Obchod Kramp má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Nitra, Galanta, Trnava, Žilina, Nové Zámky a Topoľčany.

Viete, že práve chránite životné prostredie? Čím? Tým, že nelistujete papierový leták obchodu Kramp, ale online leták!

Šetrenie nakupovaním nebolo nikdy jednoduchšie!

Keď sa prihlásite k odberu noviniek alebo si stiahnete našu aplikáciu Kimbino, nezmeškáte už žiadnu akciu v obchode Kramp, pretože o ponukách obchodu Kramp budete mať vždy jednoduchý a rýchly prehľad.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA