Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Studio Moderna leták od budúceho týždňa + ponuka na budúci týždeň

Studio Moderna

Studio Moderna leták

Studio Moderna katalóg tovaru je plný inovatívnych produktov

3/5
Actual brochure

Studio Moderna sa zameriava na predaj inovatívnych produktov, ktorých cieľom je uľahčiť každodenný život. V Studio Moderna katalógu tovaru nájdete široký sortiment produktov do domácnosti, záhrady, ale aj špeciálne produkty určené na zlepšenia zdravia či krásy. A to všetko za zaujímavé ceny, nakoľko Studio Moderna akcie sú vždy veľmi výhodné.

Pozrite si, aké zľavy si pre vás pripravil najnovší Studio Moderna katalóg tovaru Studio Moderna leták platný od budúceho týždňa. Prelistovať si ho môžete na našej webovej stránke.

 

Studio Moderna – všetko sa začalo jedným populárnym produktom

Shop

Pamätáte si legendárny Kosmodisk? Tak práve týmto slávnym výrobkom začala svoju podnikateľskú púť spoločnosť Studio Moderna. A to ešte v roku 1992 v Slovinsku. Od tohto okamihu uplynulo už 30 rokov a vtedy malá miestna spoločnosť sa rozrástla na medzinárodné známu firmu, ktorá zamestnáva vyše 7000 ľudí.

Spoločnosť Studio Moderna aktuálne pôsobí v 21 krajinách strednej a východnej Európy. Nakupovať produkty Studio Moderna môžete prostredníctvom niektorého z viac ako 100 internetových obchodov. Navštíviť môžete aj vybranú z 360 predajní vlastnej značky alebo niektorého zo 100 obchodných partnerov. U nás nájdete predajňu Studio Moderna v niektorom z nasledujúcich miest Bratislava, Prešov, Košice, Banská Bystrica, Michalovce a Trenčín.

Všetky potrebné informácie o online nákupe nájdete na oficiálnom webe spoločnosti studio-moderna.com.

Studio Moderna prináša široký sortiment zaujímavého tovaru. Napriek tomu ste z katalógu tovaru Studio Moderna nevybrali to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Akciová ponuka v JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield vás možno osloví viac.

 

Sortiment Studio Moderna

Assortment

Jedným z hlavných poslaní Studio Moderna je robiť dobré skutky a zároveň dbať na ekológiu. Dôkazom toho, že sa to spoločnosti naozaj darí, je množstvo kvalitných, inovatívnych výrobkov vlastných značiek.

Kosmodisk
Legendárny produkt, ktorým sa v roku 1992 začala úspešná púť spoločnosti Studio Moderna. Ide o značku, ktorá je zameraná na produkty, ktoré uľahčujú život ľuďom s bolesťami chrbtice.

Top shop
Táto produktová línia vznikla v roku 1996. Zameriava sa na produkty, ktorých cieľom je kreatívne riešenie každodenných úloh. Pod touto značkou nájdete produkty z rôznych kategórií: domáce práce a upratovanie, šport a rekreácia, zdravie a krása a mnohé ďalšie. Celkovo ide o viac ako 18 000 produktov.

Wellneo
Značka Wellneo rozšírila portfólio Studia Moderna v roku 2010. Cieľom tejto produktovej rady je podporiť zdravie a celkovú pohodu u ľudí v rôznom veku. Nájdete tu produkty na zmiernenie bolesti, zníženie hmotnosti, ale aj kozmetiku a spotrebiče zamerané na starostlivosť o telo.

Walkmaxx
Značka Walkmaxx sa zameriava prevažne na pohodlnú obuv pre všetky ročné obdobia. V tejto produktovej línii nájdete pohodlné zimné čižmy, aj atraktívne letné sandále. Oboje však budú mať spoločného menovateľa – poskytnutie maximálneho komfortu nositeľovi.

Rovus
Značka Rovus sa už od roku 2005 špecializuje na produkty zamerané na starostlivosť o domácnosť. Hlavným cieľom všetkých výrobkov je umožniť čistenie domácnosti len pomocou vody, pary alebo prírodných čistiacich produktov.

Delimano
Delimano Studio Moderna predstavuje po Kozmodisku jednu z najobľúbenejších produktových línií tejto spoločnosti. Táto značka vznikla v roku 2010 a je jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek Studio Moderna naprieč všetkými trhmi. Zameriava sa na ponuku vysoko kvalitného kuchynského riadu.

Dormeo
Dormeo, ktoré sa zameriava na zdravý spánok, taktiež netreba dlho predstavovať. Produkty tejto značky sú dostupné od roku 2002. Obľúbilo si ich už viac ako 12 miliónov ľudí. Celkovo tvorí túto produktovú líniu približne 300 produktov.

Aktuálny katalóg tovaru Studio Moderna s názvom Studio Moderna leták vás určite presvedčí o tom, že nákup v tomto obchode bude tá správna voľba. Tak zaujímavý tovar za ešte zaujímavejšie ceny sa len tak niekde nevidí. Nezabudnite, akcie Studio Moderna vždy platia len obmedzený čas.

 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA