Pro Elektro
3/5

Pro Elektro leták od 11.01.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Pro Elektro leták

Leták Pro Elektro

3/5
Actual brochure

Obchod Pro Elektro je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. V obchode Pro Elektro sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte!  Leták Pro Elektro pravidelne teší zákazníkov novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené od 11.01.2023? To si môžete pozrieť v letáku Pro elektro, ktorý nájdete tu.

Nový leták Pro elektro vychádza nepravidelne a platí vždy len pár dní. Vychytať všetky akcie Pro elektro môže byť zložité. Ale nie nemožné. Sledujte s nami ponuku Pro elektro online a už vám viac neunikne žiadna lákavá ponuka. Leták Pro Elektro - Aktuálna ponuka už máte prelistovaný? Okrem letákov Pro elektro občasne pripravuje aj Pro elektro katalóg, v ktorom v porovnaní s letákmi, nájdete širšiu ponuku sortimentu. Sledovať Pro elektro pravidelne sa teda rozhodne oplatí.

Pro elektro - prvá slovenská sieť elektropredajní

Shop

Prvé zmienky o značke Pro elektro siahajú ešte do roku 2003. Prvá aliancia Pro elektro vznikla spojením 4 obchodných partnerov v roku 2004. V roku 2010 odkúpila alianciu Pro elektro spoločnosť K+B Elektro-Media, a tak vzniklo Pro elektro ako ho poznáme dnes. Pro elektro  tvorí 39 obchodných partnerov a 44 maloobchodných predajní. Nakupovať v predajni siete Pro elektro môžete napríklad v nasledujúcich slovenských mestách: Bardejov, Banská Štiavnica, Bytča, Čadca, Gabčíkovo, Gelnica, Košice.

Otváracie hodiny jednotlivých predajní Pro elektro sú rôzne. Kompletný zoznam predajní aj s ich otváracimi hodinami nájdete na oficiálnom webe spoločnosti proelektro.sk.

Letáky Pro elektro vyberajú široký sortiment elektroniky za výhodné ceny. Napriek tomu ste v letáku nenašli to, čo práve potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Elektronika. Aktuálna ponuka v Alza, Brloh, Datart, ED Profi, ELSATEX, Euronics, Hej.sk, MALL.sk, NAY Elektrodom a Okay, bude pre vás snáď zaujímavejšia.

Sortiment Pro elektro

Assortment

Sortiment predajní Pro elektro tvorí kvalitná biela a čierna technika a taktiež elektronika z oblasti foto a počítačov. Či už hľadáte vybavenie kancelárie alebo domácnosti, v Pro elektro na vás čaká pestrý výber.

Spoločnosť K+B Elektro-Media, ktorá je vlastníkom siete Pro elektro, je výhradným distribútorom značky ECG. Neveríte, že v predajniach Pro elektro na vás čaká pestrý výber za výhodné ceny? Tak to ste ešte isto nečítali najnovší leták Pro Elektro - Aktuálna ponuka.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Pro Elektro
Pro Elektro

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.