Kimbino
Kimbino

Datart aktuálny leták - výpredaj

REKLAMA
Datart
REKLAMA

Datart leták

Datart leták to je pestrý výber elektroniky za ešte pestrejšie ceny

3/5
Actual brochure

Popredného maloobchodného predajcu elektroniky, obchod Datart, poznajú snáď všetci slovenskí zákazníci. Za skvelé ceny si tu môžete zaobstarať takmer všetko elektro, na ktoré si len spomeniete. Čo si pre vás pripravil zľavami nabitý Datart leták Datart leták? Zistite to tu.

Pravidelná ponuka Datart akcií, to je nekonečná paleta zliav na elektro rôznej kategórie. Tie najväčšie zľavové bomby nájdete vždy v Datart letáku, no rozhodne nezaostáva ani špeciálna online Datart ponuka. Videli ste už aktuálny leták Datart platný od 16.05.2024. Sledujte aktuálnu ponuku obchodu Datart online a nenechajte si ujsť žiadnu špeciálnu akciu.

Datart - elektro za výhodné ceny

Shop

Spoločnosť Datart predstavuje maloochod zameraný na predaj elektroniky, ktorý pôsobí na slovenskom a českom trhu už od roku 1990. Už krátko po otvorení sa predajne Datart stali obľúbeným cieľom zákazníkov hľadajúcich výhodnú kúpu elektrospotrebičov rôzneho druhu. Dnes tvorí predajnú sieť značky Datart celkovo 111 predajní, z toho 95 v Českej republike a 16 na území Slovenska. Obchody Datart môžete navštíviť napríklad v niektorom z nasledujúcich miest Bratislava, Prešov, Žilina, Košice, Banská Bystrica a Trenčín.

Predajnú sieť Datart tvoria obchody 2 typov: „predajne 21. storočia“ – rozsiahle predajne špeciálne navrhnuté podľa potrieb zákazníkov a „malé mestské predajne“ – obchody zamerané na úzky kontakt so zákazníkom a okamžitú dostupnosť tovaru. Okrem kamenných predajní spoločnosť Datart prevádzkuje aj internetový obchod.

Kompletný zoznam predajní a ich otváracie hodiny, ale aj informácie o špeciálnej Datart doprave či ekologickej likvidácií starých elektrospotrebičov, nájdete na oficiálnej stránke predajcu datart.sk.

Chýba v aktuálnej ponuke elektro Datart nejaký elektrospotrebič? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Elektronika. V Planeo Elektro, Euronics, Alza, MALL.sk, Okay, NAY Elektrodom, Whirlpool, Pro Elektro, ED Profi a ELSATEX možno nájdete presne to, čo hľadáte.

Sortiment Datart

Assortment

V kamenných predajniach, ale aj e-shope Datart nájdete široký sortiment spotrebnej elektroniky, najmä domáce spotrebiče, audio, video, počítače a notebooky, ale taktiež aj rôzne príslušenstvo k eletronike.

Či už uvažujete nad kúpou nového mobilného televízoru, holiaceho strojčeka alebo sa vám pokazila práčka v elektre Datart na vás čaká široká ponuka za výhodné ceny. Neveríte? Tak to ste ešte isto nevideli nový Datart leták Datart leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA