Najnovšie akciové letáky v kategórii Hypermarkety

Zozbierali sme pre vás najnovšie akciové ponuky a letáky od obľúbených obchodov z kategórie Hypermarkety. Kimbino vám ich pômože rýchlo nájsť a ušetriť tak pri nakupovaní. Medzi najvyhľadávanejšie značky patria napríklad Kaufland, Tesco, COOP Jednota, Billa, Lidl, Klas, Makos, Fresh, Terno a Kraj, ale nájsť tu môžete aj mnoho ďalších.

Teší nás, že vám môžeme pri nákupoch pomáhať. Celkovo máme v tejto sekcii k dispozícii 3 online letákov. Pozrite si tie najnovšie:

Ak ste zvedaví, aké zľavy a letáky platia špeciálne pre vaše mesto, môžete si ich pozrieť zadaním názvu mesta v pravom hornom rohu stránky, alebo vybrať z nasledujúceho zoznamu: Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Žilina a Košice.

Nemáte čas sledovať všetky nové akcie? My tomu rozumieme. Pripravili sme pre vás preto mobilnú aplikáciu Kimbino, ktorá vás prostredníctvom push notifikácii sama upozorní na nový leták. Vďaka tomu budete o najnovších zľavách informovaní ešte skôr. Ďakujeme, že ste sa rozhodoli pre Kimbino. S nami môžete zabudnúť na papierové letáky, ktoré aj tak nie sú po ruke, keď ich najviac potrebujeme. S Kimbinom máte všetky informácie týkajúce sa kategórie Hypermarkety k dispozícii 24/7 a zároveň pomáhate chrániť životné prostredie. Skvelé však?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt