false
Kimbino
Kimbino
TPD
3/5

TPD leták od 04.12.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA

TPD

TPD leták, s ktorým sa to oplatí

3/5
Actual brochure

Na základe hodnotení reálnych zákazníkov bola v roku 2010 slovenská elektronická spoločnosť TPD ocenená titulom “ShopRoku 2010" v kategórii elektro. Dodnes TPD dokazuje svojim klientom, že si nomináciu, ktorá bola iba jednou z mnohých, zaslúži. V online obchode TPD si môžete kúpiť kvalitný elektronický sortiment. Vďaka akciovému letáku to zvládnete za rekordne nízke ceny. 

Aktuálny leták TPD leták, platný od 04.12.2023, nájdete tu. TPD každý mesiac na približne 20 dní rozmaznáva svojich zákazníkov katalógom zliav. Nechýbajú ani luxusné kúsky ako tlačiarne či televízne obrazovky. TPD online šetrí váš čas. Výber toho najlepšieho za rekordne nízke ceny nájdete jedine v TPD letáku, ktorý máte vďaka digitálnej podobe vždy po ruke.

Ako sa obchod TPD vyšvihol z Bratislavy na celoslovenský trh

Shop

Spoločnosť TPD sa rozhodla obchodovať s elektronikou už v roku 1991, teda v čase, keď niečo také nebolo bežné a mnoho ľudí považovalo zakladateľov TPD za bláznov, ktorí to ďaleko nedotiahnu. Až dnes je zrejmé, ako veľmi sa mýlili. Prvá prevádzka TPD bola otvorená v Bratislave v roku 1991. Vzhľadom na to, že už od svojho počiatku bola TPD (Tovar Pre Domácnosť) považovaná za jedného z najúspešnejších predajcov spotrebnej elektroniky na Slovensku, pôvodné priestory v Bratislave začali byť pre potreby firmy nedostačujúce. TPD expandoval na stredné Slovensko, kde sa mu darí. 

Predajne TPD môžete navštíviť v mestách ako sú napríklad Bratislava, Žilina, Martin, Zvolen, Lučenec, Žiar nad Hronom a Liptovský Mikuláš v čase od 9:00 do 20:00. Doba otváracích hodín sa môže pri jednotlivých predajniach meniť. Ak chcete získať presný prehľad otváracích hodín kamennej predajne TPD vo vašom meste, pozrite sa na oficiálny tpd.sk

Hľadáte niečo, čo v ponuke TPD nie je? Možno váš problém vyrieši návšteva obchodov z podobnej kategórie Elektronika.

Sortiment obchodu

Assortment

V ponuke TPD nájdete kvalitnú elektroniku od slovenských i zahraničných výrobcov. Pôvodne odoberalo TPD tovar len od výrobcu bielej techniky - Calex Zlaté Moravce. Dnes je ponuka podstatne širšia a nájdete v nej všetko, od smart hodiniek až po televíziu. V TPD letáku sú produkty s až 50 % zľavou. V ponuke TPD akcií nájdete sortiment z oblasti drogérie, hračiek, nábytku, domácich potrieb, multimédií a, samozrejme, elektroniky. 

Aktuálny leták TPD leták v digitálnej podobe môže byť váš práve v tejto chvíli a úplne zadarmo. Nič neplatíte, iba šetríte. Majte prehľad o cenách, aby ste sa mohli vždy rozhodnúť správne. Skvelý TPD leták nájdete tu.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Práčka
Tv
Slúchadlá
Bezdrôtové slúchadlá
Samsung

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
TPD

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.