Kimbino
Kimbino
REKLAMA
TPD
3/5

TPD Elektro akcia od 01.05.2024 → nový leták a katalóg

REKLAMA
TPD

TPD Elektro akcia

TPD leták, s ktorým sa to oplatí

3/5
Actual brochure

Spoločnosť TPD, ocenená titulom “ShopRoku 2010" v kategórii elektro, si svoju vynikajúcu reputáciu udržuje dodnes, čím neustále dokazuje svojim zákazníkom, že si tento titul, ako aj ďalšie nominácie, plne zaslúži. V rokoch 2003, 2004 a 2007 získala navyše aj ocenenie Najlepšie multielektro na Slovensku.

V online obchode TPD.sk môžete nájsť široký výber kvalitného elektronického sortimentu, od mobilných telefónov až po domáce spotrebiče, ktoré sú dostupné za rekordne nízke ceny vďaka pravidelným TPD akciám a špeciálnym ponukám.

Aktuálny TPD leták nájdete pod názvom TPD leták je platný od 01.05.2024 a nájdete ho tu. TPD pravidelne každý mesiac ponúka svojim zákazníkom katalóg zliav, kde nechýbajú ani exkluzívne produkty ako tlačiarne, televízne obrazovky či najnovšie modely smartfónov. TPD online obchod šetrí váš čas a umožňuje vám jednoduchý prístup k najnovším technologickým trendom a výhodným nákupom z pohodlia vášho domova.

Jednou z najväčších akcií, ktoré TPD ponúka, je TPD Black Friday, počas ktorej môžu zákazníci využiť neuveriteľné zľavy na široký sortiment produktov. Či už hľadáte najnovší smartfón alebo potrebujete obnoviť svoje domáce elektrospotrebiče, TPD Black Friday je ideálna príležitosť na nákup za bezkonkurenčné ceny.

TPD predajne sú situované na strategických miestach, aby boli čo najdostupnejšie pre široké spektrum zákazníkov. Okrem možnosti nákupu v kamenných predajniach poskytuje TPD tiež online katalóg na TPD.sk, kde si môžete prehliadnuť kompletný sortiment a aktuálne akcie.

TPD leták a TPD katalóg sú navrhnuté tak, aby zákazníkom poskytli prehľad o najnovších akciách, produktoch a technologických novinkách. Vďaka digitálnej podobe týchto materiálov máte prístup k najlepším ponukám TPD kedykoľvek a kdekoľvek, čo vám umožní urobiť informované rozhodnutia a maximálne využiť vaše nákupy v TPD.

Ako sa obchod TPD vyšvihol z Bratislavy na celoslovenský trh

Shop

Spoločnosť TPD sa rozhodla obchodovať s elektronikou už v roku 1991, teda v čase, keď niečo také nebolo bežné a mnoho ľudí považovalo zakladateľov TPD za bláznov, ktorí to ďaleko nedotiahnu. Až dnes je zrejmé, ako veľmi sa mýlili. Prvá prevádzka TPD bola otvorená v Bratislave v roku 1991. Vzhľadom na to, že už od svojho počiatku bola TPD (Tovar Pre Domácnosť) považovaná za jedného z najúspešnejších predajcov spotrebnej elektroniky na Slovensku, pôvodné priestory v Bratislave začali byť pre potreby firmy nedostačujúce. TPD expandoval na stredné Slovensko, kde sa mu darí. 

Predajne TPD môžete navštíviť v mestách ako sú napríklad Bratislava, Žilina, Martin, Zvolen, Lučenec, Žiar nad Hronom a Liptovský Mikuláš v čase od 9:00 do 20:00. Doba otváracích hodín sa môže pri jednotlivých predajniach meniť. Ak chcete získať presný prehľad otváracích hodín kamennej predajne TPD vo vašom meste, pozrite sa na oficiálny tpd.sk

Hľadáte niečo, čo v ponuke TPD nie je? Možno váš problém vyrieši návšteva obchodov z podobnej kategórie Elektronika.

Sortiment obchodu

Assortment

V ponuke TPD nájdete kvalitnú elektroniku od slovenských i zahraničných výrobcov. Pôvodne odoberalo TPD tovar len od výrobcu bielej techniky - Calex Zlaté Moravce. Dnes je ponuka podstatne širšia a nájdete v nej všetko, od smart hodiniek až po televíziu. V TPD letáku sú produkty s až 50 % zľavou. V ponuke TPD akcií nájdete sortiment z oblasti drogérie, hračiek, nábytku, domácich potrieb, multimédií a, samozrejme, elektroniky. 

Aktuálny leták TPD leták v digitálnej podobe môže byť váš práve v tejto chvíli a úplne zadarmo. Nič neplatíte, iba šetríte. Majte prehľad o cenách, aby ste sa mohli vždy rozhodnúť správne. Skvelý TPD leták nájdete tu.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA