Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Martinus
3/5

Martinus leták od 08.04.2024 + ponuka na budúci týždeň

Martinus leták

Leták Martinus prináša tie najlepšie ponuky pre knihomoľov

3/5
Actual brochure

Kníhkupectvo Martinus netreba predstavovať žiadnemu milovníkovi kníh. Každý dobre vie, že tu vždy nájde svoju vytúženú novú knihu, nehľadiac na to, či ide o svetovú novinku alebo rokmi overenú klasiku. A zaujímavé sú aj ceny. Martinus akcie potešia nejedného zákazníka. Nie je preto žiadnym prekvapením, že predajne Martinus aj internetový obchod patria dlhodobo medzi najobľúbenejšie obchody s knihami u nás.

Aké akcie na vás čakajú aktuálne v kníhkupectve Martinus? To si môžete pozrieť tu tu. Všetky najnovšie Martinus zľavy sú platné od 08.04.2024.

Martinusácki škriatkovia sú tu s nami už viac ako 30 rokov

Shop

Kníhkupectvo Martinus založili v roku 1990 bratia Santusovci. Úplne prvý Martinus bolo malé kníhkupectvo v meste Martin, ktoré bolo jedno z prvých súkromných kníhkupectiev na Slovensku. Prvých 10 rokov pôsobil Martinus len ako toto malé lokálne kníhkupectvo. Až následne v roku 2000 sa bratia začali pohrávať s myšlienkou sprístupnenia svojej ponuky aj zákazníkom mimo Martina. Do tímu si tak pribrali Michala Meška a spoločne začali budovať internetové kníhkupectvo Martinus. To začalo svoju prevádzku 31.8.2001 o 15 hodine.

Dnes je kníhkupectvo Martinus najväčším internetovým kníhkupectvom u nás. A to sa týka návštevnosti, počtu predaných kníh aj šírky sortimentu. Za dlhé roky svojho pôsobenie získal obchod Martinus viacero významných ocenení, napríklad:

  • 2006 prestížny certifikát kvality Slovak Gold (ako prvý internetový obchod na Slovensku);
  • 2008 certifikát SAEC Bezpečný nákup;
  • 2017 ocenenie v rebríčku Zákaznícky najobľúbenejšia značka podľa prieskumu KPMG;
  • 2018 piate ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka.

K predajni v Martine a internetovému obchodu sa postupne pridali aj ďalšie kamenné predajne, vďaka čomu dnes nájdete predajne Martinus takmer vo všetkých veľkých slovenských mestách. Navštíviť predajňu Martinus môžete napríklad v meste Martin, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Bratislava a Trnava. Zoznam Martinus predajní a internetový obchod Martinus nájdete na oficiálnej webovej stránke spoločnosti martinus.sk.

Nevybrali ste si z aktuálnych akcií od Martinusu? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Ostatné. Ponuka kníh v Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň sa možno viac trafí do vášho čitateľského vkusu.

Sortiment Martinus

Assortment

V kníhkupectve Martinus na vás čaká skladom viac ako 40 000 knižných titulov a celkovo až 200 000 kníh z rôznych literárnych oblastí. Či už ste milovníkom romantiky, detektívok, fantasy či histórie, v kníhkupectve Martinus si ľahko vyberiete tú pravú knihu. A vďaka pravidelným Martinus zľavám a akciám aj ušetríte. Vďaka Martinus poukážkam môžete potešiť aj niekoho zo svojich blízkych bez toho, aby ste sa museli obávať, že sa knižkou netrafíte do jeho čitateľského vkusu.

Pozrite si tie najlepšie Martinus zľavy v Martinus leták a vydajte sa do sveta fantázie ešte dnes.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Vyhľadávanie
Kimbino
Martinus

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.