Najnovšie akciové letáky v kategórii Bývanie, nábytok, záhrada

Hľadáte najnovšie akciové ponuky na produkty v kategórii Bývanie, nábytok, záhrada? Kimbino ich pre vás zozbieralo a prehľadne usporiadalo. Pozrite si letáky a katalógy obľúbených obchodov, ktoré sú plné skvelých zliav. Nájsť tu môžete letáky od známych značiek ako TEDi, JYSK, OBI, Merkury Market, Kondela, XXXLutz, Möbelix, Mountfield, Bauhaus a IKEA, ale aj mnoho ďalších.

Teší nás, že vám môžeme pri nákupoch pomáhať. Celkovo máme v tejto sekcii k dispozícii 3 online letákov. Pozrite si tie najnovšie:

Ak sa zaujímate o ponuku obchodov špeciálne pre vaše mesto, môžete si vybrať z nasledujúceho zoznamu najvyhľadávanejších miest: Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Žilina a Košice. V prípade, že ste ho v zozname nenašli, môžete ho zadať manuálne vpravo hore v hlavičke webu.

Nezmeškajte už viac žiadnu zľavu od vášho obľúbeného obchodu. Prihláste sa na odber newsletteru, alebo si stiahnite aplikáciu Kimbino. Prehľadávanie letákov bude vďaka tomu ešte rýchlejšie. Chceme chrániť životné prostredie, a preto si ceníme, že ste sa rozhodli používať Kimbino, ktoré nahrádza tisícky papierových letákov ich online verziami. Najnovšie akcie kategórie Bývanie, nábytok, záhrada tak môžete prehľadávať kedykoľvek a kdekoľvek a zároveň pomôžete aj našej planéte. No nie je to skvelé?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt