Kimbino
Kimbino

Euronics leták od 24.05.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
Euronics
REKLAMA

Euronics leták

Euronics leták vás prekvapí množstvom zaujímavých akcií

3/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali elektro Euronics. Vďaka širokej ponuke tovaru a skvelým celým sa stal lídrom na slovenskom trhu. Najnovší Euronics leták platný od 24.05.2024 vás prekvapí množstvom nízkych cien. Nákup elektra nebol nikdy výhodnejší. Neveríte? Nakuknite do letáku Euronics tu a presvedčte sa na vlastné oči.

Euronics letáky to je pravidelne jedna výhodná akcia za druhou. Nové akcie od Euronics sú tu každú chvíľu. Sledujte akciovú ponuku od Euronics online a nezmeškajte žiadnu z nich. Leták Euronics Euronics leták vyšiel ešte len nedávno a napriek tomu sa jeho špeciálne ponuky tešia veľkej obľube. Prelistujte si aktuálny Euronics leták, nájdite si svojho akciového favorita a pridajte sa k množstvu spokojných zákazníkov elektro Euronics aj vy.

Euronics - globálna sieť elektro špecialitov

Shop

Značka Euronics vznikla v roku 1990 spojením malých nezávislých elektro predajní do jednej nákupnej skupiny. Zakladajúcimi štátmi obchodnej skupiny Euronics International boli Belgicko, Nemecko, Španielsko, Taliansko a Holandsko. Na Slovensku pôsobí Euronics SK od roku 2004 a spája slovenské predajne elektrotechniky a domácich spotrebičov do jednej siete.

Obchodná sieť predajní Euronics na Slovensku je tvorená 77 predajňami a 6 e-shopmi. Ak chcete nakupovať v obchode Euronics, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Partizánske, Topoľčany, Komárno, Zvolen, Bratislava a Rimavská Sobota.

Jednotlivé predajne obchodnej siete Euronics tvoria prevádzky nezávislých majiteľov, a preto sú otváracie hodiny prevádzok rôzne. Aktuálny zoznam predajní aj s otváracími hodinami nájdete na oficiálnej webovej stránke elektra Euronics euronics.sk.

Ponuka predajní Euronics je dostatočne široká a väčšina zákazníkov tam vždy nájde ten pravý elektrospotrebič, ktorý práve potrebuje. Ak ste napriek tomu v ponuke elektro Euronics nenašli to, čo hľadáte, skúste sa pozrieť aj na letáky ďalších obchodov z kategórie Elektronika. V Datart, Planeo Elektro, Alza, MALL.sk, Okay, NAY Elektrodom, Whirlpool, Pro Elektro, ED Profi a ELSATEX, možno budete úspešnejší.

Sortiment Euronics

Assortment

V predajniach Euronics nájdete kompletný sortiment domácich elektrospotrebičov pre domácnosť od bielej cez čiernu techniku až po malé domáce spotrebiče. Samozrejmosťou je aj pestrá ponuka elektroniky zameranej na osobnú starostlivosť, drobná kancelárska technika či mobilné telefóny a rôzne elektro príslušenstvo.

Ponuka jednotlivých predajní môže byť rôzna. Odporúčame vám preto vždy pozerať aj špecifické Euronics letáky a online ponuku konkrétnej Euronics predajne.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Sušička
Rúra
Mikrovlnná rúra
Žehlička
Mlynček
Mixér
Navigácia
Bosch
Garmin
Zvonček

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA